Dieta Waga ♎

Strona główna » Zodiakalna Dieta » Dieta Waga

WAGA

 

Waga to miłośnicy jedzenia, ale posiłek to coś więcej niż jedzenie. Każdy posiłek jest dla nich ucztą, nawet ten najmniejszy. Co do zasady Waga je dużo. Woli jednak jeść małymi porcjami. Obiad dla Wag to sałatka, przekąski, danie główne i deser. Najlepiej zakończyć go dobrym winem lub fantazyjnym piwem. Osoby urodzone pod tym znakiem często są uzależnione od czekolady i słodyczy, co skończyć się może rezygnacją z głównego dania. Ze słodkiej przyjemności, która pojawia się pod koniec posiłku nie zrezygnuje nigdy. Chcą, aby ich jedzenie i ich stół wyglądały ładnie i potrzebują odpowiedniej  atmosfery podczas jedzenia. Wtedy to czują się komfortowo i naprawdę smakują swoje dania. Podczas gotowania Wagi zwracają baczną uwagę na kwestie estetyczne, nawet bardziej niż na samych składnikach posiłki.

 

Jedz: całe ziarna, owies, jabłka, winogrona, truskawki, rodzynki, warzywa gotowane na parze, szpinak, pomidory, groch, marchew, kukurydza, sery bez dodatku mleczarskiego, jogurt wegański, orzechy i migdały

 

Wskazówka: Umiarkowanie spożyj czekoladę i słodycze, jeśli chcesz mieć dobrą figurę. Unikaj: alkoholu, napojów gazowanych, drożdży i cukru rafinowanego.

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 1.12.2017

Kategoria.: Dieta Waga

 

Polecamy również.:

Znak Zodiaku Waga ♎

Horoskop Waga ♎

4.67/5 (3)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi