Dieta Koziorożec ♑

Strona główna » Zodiakalna Dieta » Dieta Koziorożec

KOZIOROŻEC

 

 

Koziorożce mimo iż są niestrudzonymi pracownikami zawsze znajdą czas na dobry posiłek. Dla nich jakość jest zawsze ważniejsza niż ilość i co istotne potrzebują rutyny odnośnie godzin jedzenia. Atmosfera podczas jedzenia jest dla nich szczególnie ważna. Posiłek lubią jeść w spokoju i bez pośpiechu. Uwielbiają wieczorny rytuał podczas którego rodzina wspólnie zbiera się przy jednym stole by razem zjeść kolacje. Nienawidzą gdy ktoś zmusza ich do jedzenia kiedy są już najedzeni. Koziorożce to ludzie konserwatywni, kochający domową tradycyjną  kuchnię. Najlepiej jak wszystko co jest na talerzu przygotowane zostało własnoręcznie. Cenią w swojej diecie jak najmniej produktów przetworzonych.

Gdy zdecydują się na poszukiwanie towarzysza ich życia, umiejętności kulinarne drugiej połówki są na liście priorytetowych wśród ich kryteriów. Z zasady nie lubią potraw bardzo pikantnych. Czasami mają tendencję do przesadzania z solą.

 

Jedz: ryż, sałatki owocowe, soki owocowe, pomarańcze, cytryny, warzywa z przyprawami, kapustę, kukurydzę, ziemniaki, zupy, orzeszki ziemne, figi i nasionami lnu

 

Wskazówka: Uważaj, dodając sól do żywności. Może stać się najgorszym wrogiem waszego organizmu.

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 1.11.2017

Kategoria.: Dieta Koziorożec

 

Polecamy również.:

 

Znak Zodiaku Koziorożec ♑

Horoskop Koziorożec ♑

5/5 (2)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi