Znak Zodiaku Skorpion ♏

Strona główna » Znaki Zodiaku » Znak Zodiaku Skorpion

horoskop skorpion

 

Znak Zodiaku Skorpion

 

Charakterystyka ogólna

 

Znak Zodiaku Skorpion jest tym znakiem zodiaku, który może pochwalić się największą inteligencją i największym popędem seksualnym wśród wszystkich znaków zodiaku. Należy on do trygonu wodnego. Analizując ten znak ze względu na położenie Słońca to należy on do Krzyża stałego, który przynosi znakom w nim będącym, wytrwałość oraz przywiązanie do osób i rzeczy. Skorpiony są pod wpływem aż dwóch planet, Plutona i Marsa. Wpływ Marsa jest bardzo silny. Skorpion odziedziczył po nim odwagę, bojowość i pracowitość, ale również gwałtowność, skłonność do waśni i popędliwość. Często bywa, że odpowiednia koniunkcja Marsa z innymi planetami powoduje u Skorpionów większą łatwość do kłótni i niedomówień w ich otoczeniu.

 

Negatywy

Chcąc opisać Skorpiony, to są to osoby w których aż kipi inteligencja, przebiegłość, pracowitość, ale również złośliwość i seks. Gotowość bojowa Skorpionów jest na podobnym poziomie co Baranów, z tą różnicą że Baran jest mistrzem ataku, a Skorpion obrony. Walka, na różnych polach to dla nich żywioł w którym się świetnie odnajdują. Nie odpuści żadnej do niej okazji. Jeśli już ustępuje z pola, to tylko dlatego, że nie widzi szans wygranej. Niemniej powróci do niej, jeśli tylko trafi się dogodna sytuacja. Jego wojowniczość i przebiegłość połączona z umiejętnością zachowania zimnej krwi powoduje, że jest świetnym strategiem w każdym niemal konflikcie. Jego odwet nie zna żadnej pobłażliwości ani współczucia. Nie da się go przekupić ani ugłaskać. Najłatwiej jest zrobić sobie z niego wroga, próbując nim komenderować lub robiąc sobie z niego żarty w sposób lekceważący. Zapamięta to sobie i odpłaci się takiej osobie. Podobne negatywne uczucia wywołuje w nim sytuacja w której ktoś zabiera  jego zaszczyty i dokonania. Jeśli chodzi o możliwości narażenia się Skorpionowi to jest ich wiele. Ciężko jest się z nim zaprzyjaźnić.

 

Pozytywy

Mimo iż Skorpion ma liczne wady, to ma bardzo dużo zalet. Jest gotów pomagać swoim przyjaciołom jak nikt inny, co często budzi zdziwienie. Skorpiony mają niezwykły urok w odniesieniu do płci przeciwnej, który powoduje, że mogą poszczycić się licznymi sukcesami. Istotnym elementem w ich życiu jest seks, to on napędza je do działania. Jego pokłady seksualnej energii są tak duże, że tam gdzie inni mówią pass, on de facto się dopiero rozkręca. Jeśli swoją życiową energię Skorpion pokieruje na tory zawodowe, to osiąga on niebywałe rezultaty, które po ich osiągnięciu pomagają osłabić jego negatywne cechy charakteru. Skorpiony nie znoszą pustki i życiowego zastoju. Muszą się cały czas z kimś lub czymś zmagać. Zwyczajnie muszą mieć miejsce ujścia ich energii.

 

Polecamy również.:

 

Pani Skorpion

Pan Skorpion

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 2017-11-01

Kategoria.: Znak Zodiaku Skorpion

5/5 (3)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi