Znak Zodiaku Ryby ♓

Strona główna » Znaki Zodiaku » Znak Zodiaku Ryby

 

Horoskop Ryby

 

Znak Zodiaku Ryby

 

Charakterystyka ogólna

Znak Zodiaku Ryby są dwunastym, a tym samym znakiem zamykającym całą paletę znaków zodiaku. Należą one do trygonu wodnego.  Osoby spod znaku Ryb cechuje niezwykła wrażliwość, ale również niezdecydowanie. W wyniku pozycji słońca w rocznym cyklu, osoby spod tego znaku non stop są w pogoni za nowymi ideałami, przeżyciami i znajomościami. Planetą ryb jest Neptun, która jest planetą obecnie mało znaną dla ludzkości. Astrologowie uważają, że jego oddziaływanie na osoby spod znaku Ryb powoduje, iż cenią one bardziej sprawy ducha nad sprawami materialnymi. Charakterystyczne dla Ryb jest ich wszechstronność zainteresowań, ofiarność ale i zachowawczość. Wpływ planety Neptun, który trwa przez całe życie podzielić można na negatywy i pozytywy. Do pozytywów zaliczyć można większą wyobraźnię u Ryb w porównaniu z innymi znakami, intuicję, romantyczne podejście do życia oraz wewnętrzną ciepłotę ducha. Negatywy to słaba wola, skłonność do nałogów, brak zdecydowania i chaotyczność w działaniu.

 

Negatywy

Ryby są znakiem bardzo złożonym, przez co bardzo trudno jest je ocenić. Ich zmienność jest często tak duża, że osoby spod tego znaku same często nie wiedzą jak się zachowają w określonej sytuacji. Wynika to pośrednio z tego, że często motywatorem ich  postępowania są emocje, intuicja, a nie głębsza logika czy przyjęte uprzednio zasady. Same antyczne graficzne przedstawienie Ryb pokazuje że są zwrócone one w przeciwne kierunki, tak jakby chciały popłynąć w przeciwnym kierunku. Jest to dość wymowny obraz charakterystyki tego znaku. Ciekawe w Rybach jest to, że potrafią w sposób niezwykły kojarzyć i zestawiać ze sobą fakty i wydarzenia, gdzie zależność ich między sobą nikt inny się nie doszuka. W sytuacjach kryzysowych, w kłótni w związku czy rodzinie, Ryby nie przyjmują żadnych argumentów, często szukając drobnych pretekstów do poparcia swojej teorii. W momencie przyciśnięcia ich do muru często można spodziewać się ich wybuchu. Ryby mimo wrodzonej łagodności łatwo wpadają w gniew i są wówczas nieobliczalne. Wrażliwość emocjonalna Ryb powoduje, że łatwiej wpadają one w różnego rodzaju nałogi.

W przypadku Ryb każdorazowy kontakt z alkoholem, narkotykami, papierosami czy ze zwykłą kawą przybliża iż dużo szybciej do nałogu niż inne znaki zodiaku które cechują się mniejszą dozą emocjonalności. Niestety Ryby o słabych charakterach, bardzo łatwo poddają się przeciwnościom losu. Szybko zrażają się już na wstępie, a ich nieśmiałość i niezdecydowanie jeszcze bardziej utrudnia im działanie.

 

Pozytywy

Ryby posiadają wiele bardzo pozytywnych cech, które jak się Państwo przekonają występowały też w negatywach. Co nie powinno dziwić. Każda bowiem cecha charakteru ma swoje pozytywne jak i negatywne wpływy na nasze życie. Ryby jako osoby bardzo uczuciowe, delikatne i wrażliwe w przypadku Pań powoduje, że są świetnymi  gospodyniami, żonami i matkami. W przypadku Panów oddają się bez reszty opiece nad swoją rodziną. Świetnie dogadują się ze swoimi dziećmi zwracając uwagę na ich emocjonalne potrzeby.

Kolejnym pozytywem jest to, że Ryby jak wpadną już w tarapaty, to z reguły udaje się im z nich wyjść obronną ręką, mimo iż na pozór uznaje się je za naiwne. Jeśli jesteś osobą, która zastanawia się nad związkiem z Rybą to może zainteresować Was, że Ryby lubią prowadzić ustabilizowany tryb życia. Nie gonią za potrzebami materialnymi. Niejednokrotnie jeśli mają w czymś rację nie będą walczyć o nią, tylko odpuszczą. Cenią sobie przez to ludzi uczciwych i wrażliwych. Uważać należy z Rybami na to, że niestosownym żartem, nieodpowiednim zachowaniem, a co gorsza oszustwem można osobę spod znaku Ryb niezwykle mocno urazić. Przebaczenie jednak nie przyjdzie łatwo i szybko. W miłości Ryby kierują się tylko i wyłącznie uczuciem, a wybór odpowiedniego partnera lub partnerki jest dla nich bardzo istotne, przez co jest im trudno odnaleźć odpowiednią osobę. W przypadku odpowiedniego wyboru, życie seksualne u Ryb jest bardzo aktywne, często przerastające potrzeby partnera.

 

Polecamy również.:

Pani Ryba

Pan Ryba

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 2017-11-01

Kategoria.: Znak Zodiaku Ryby

4.67/5 (3)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi