Numerologia 9

Strona główna » Numerologia » Numerologia 9
numerologia 9

 

 

9 = Społecznik

 

Twój cel

Jesteś osobą otwarta na drugiego człowieka. Jako numerologiczna Dziewiątka jesteś przykładem bezinteresownej miłości. Chcesz mieć wpływ na losy człowieka.

 

Cechy charakterystyczne

Osoby, których cyfra urodzeniową jest Dziewiątka, czują potrzebę pomocy drugiemu człowiekowi. Są otwarte na innych, dlatego łatwo nawiązują nowe przyjaźnie. Można im w pełni zaufać i liczyć na pomoc w trudnych chwilach. Dziewiątki posiadają wrodzoną empatię. Są dobre, troskliwe i współczujące. Często działają charytatywnie i bezinteresownie. Posiadają dar obserwacji. Z łatwością wyciągają wnioski z zaistniałych sytuacji szybko znajdując rozwiązanie z największych opresji. Odznaczają się wysoką inteligencją i wrażliwością emocjonalną. Z chęcią zgłębiają tajniki świata, są otwarte na to co nowe. Dziewiątka interesuje się duchowością i obcowaniem z naturą. Na pozór delikatna i bezbronna potrafi okazać mocny charakter. Bez większych problemów jest w stanie mówić prawdę prosto w oczy. Bardzo ceni sobie wolność, w tym myśli i słowa. Na ograniczenia i próby narzucenia własnego zdania reaguje stanowczo. Negatywnie wibrująca Dziewiątka wykorzystuje ufność innych. Może być kłótliwa i uparta. Często będzie popadać w skrajności.

 

Zalety

Otwarty, bezinteresowny, pomocny, godny zaufania, empatyczny, dobry, troskliwy, współczujący, analityczny, inteligentny, charakterny, utalentowany, ceniący wolność, bezpośredni.

 

Wady

Wykorzystujący, kłótliwy, uparty, impulsywny, próżny, egocentryczny, wulgarny, emocjonalny.

 

Rada dla Dziewiątki: Nie zapominaj o sobie.

Jako numerologiczna Dziewiątka czujesz potrzebę pomocy innym. Kiedy pomagasz, świat wokół Ciebie zmienia się na lepsze. Pamiętasz o wszystkim i o wszystkich oprócz siebie. Służba innym pochłonęła Cię do tego stopnia, że zapomniałeś o sobie. Zatrzymaj się na chwilę i pomyśl, co od dawna chciałeś zrobić, a na co od dawna nie masz czasu. Może warto na moment się zatrzymać i spełnić swoje marzenia i pragnienia? Jeśli ten jeden raz skupisz się na własnej osobie, świat się nie zawali, a Ty poczujesz się spełniony. zgłębiaj własną duchowość. Obcuj z naturą. Rób wszystko to co lubisz. A gdy już naładujesz baterie wróć na ścieżkę wolontariatu, który zawsze będzie sednem Twojego życia. W tym życiu nie zapominaj jednak o sobie. Ty też jesteś ważny.

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 2017-11-11

Kategoria.: Numerologia dziewięć ( 9 )

4.5/5 (24)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi