Numerologia 8

Strona główna » Numerologia » Numerologia 8
numerologia 8

 

8 = Władca

 

Twój cel

Jesteś osobą zdeterminowaną w działaniu. Nie istnieją dla Ciebie rzeczy niemożliwe. W życiu dążysz do osiągnięcia pełni władzy. Chcesz kontrolować otaczający Cię świat.

 

Cechy charakterystyczne

Numerologiczna Ósemka to najmocniejsza cyfra w zestawieniu. Ma silny charakter i mnóstwo odwagi. Bez zastanowienia jest w stanie porwać się na realizację celów pozornie nieosiągalnych. Nie istnieją dla niej przeszkody nie do pokonania. Jej drugie imię to ambicja, wytrwałość i niezłomność. Cechuje ją pracowitość. Idealnie odnajduje się na stanowiskach kierowniczych, najlepiej spełnia się jako szef. Lubi mieć władzę. Nie uznaje kompromisów. Jest bardzo wymagająca. Nie znosi przeciętności i walczy z nią ponad miarę uważając ją za słabość. Sporą wartością są dla niej pieniądze. Ósemki są raczej stonowane i trzymają nerwy na wodzy. Nie ulegają emocjom ot tak. Nie należy ich jednak prowokować, bo rozjuszone uderzą do ataku ze zdwojoną siłą. Należy się wtedy spodziewać gwałtownych działań, często bardzo agresywnych. W skrajnych przypadkach mogą stać się okrutne wobec innych, nieprzyjemne i mściwe. Dodać należy do tego także upór, zazdrość i bezwzględność. Urodzeniowe Ósemki wpadają ze skrajności w skrajność: raz są opanowane i profesjonalne, innym razem – impulsywne i dyletanckie.

 

Zalety

Zdeterminowany, pewny siebie, władczy, charakterny, odważny, ambitny, wytrwały, niezłomny, pracowity, bezkompromisowy, wymagający, opanowany, profesjonalny.

 

Wady

Kontrolujący, uparty, materialistyczny, interesowny, impulsywny, agresywny, okrutny, nieprzyjemny, mściwy, uparty, zazdrosny, bezwzględny, dyletancki.

 

Rada dla Ósemki: Nie zapominaj jednak o sercu. Działaj z pasją.

Jako numerologiczna Ósemka Twoim przeznaczeniem jest sprawowanie władzy. Świat wpływów, pieniędzy i autorytetów stoi przed Tobą otworem. By jednak się w nim odnaleźć, musisz dać z siebie wszystko. Choć może Ci się wydawać inaczej, wcale nie będzie łatwo dotrzeć na szczyt. Zajrzyj w głąb siebie i odpowiedz sobie na pytanie „Co chcę osiągnąć” i dąż do tego ze wszystkich sił. Musisz uwierzyć w swoje możliwości i nie odpuszczaj. Przygotuj się, że w drodze do obranego celu całe życie będziesz testowany i sprawdzany. Musisz liczyć się z wieloma przeszkodami, które los podsunie Ci pod nos. Pamiętaj, że raz jest się na wozie, a raz pod wozem. Postaraj się dostosowywać do tych sytuacji i wyciągać z nich nauki na przyszłość. Bądź elastyczny ale też dobrze zorganizowany. Ciężko pracuj. Nie zapominaj jednak o sercu. Działaj z pasją. W ten sposób w końcu dotrzesz do tego miejsca, które obrałeś sobie za cel.

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 2017-11-11

Kategoria.: Numerologia osiem ( 8 )

4.69/5 (26)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi