Numerologia 7

Strona główna » Numerologia » Numerologia 7
numerologia 7

 

7 = Filozof

 

Twój cel

Jesteś prawdziwym indywidualistą, który chętnie szuka samotności. Na co dzień kierujesz się w stronę duchowości. Jesteś nastawiony na rozwój własnej osoby.

 

Cechy charakterystyczne

Numerologiczne Siódemki to osoby nad wyraz introwertyczne, bardzo zainteresowane sprawami duchowymi i rozwojem własnej osobowości. Nieobce są im medytacja i wyciszenie. Odpowiedzi na nurtujące je pytania szukają w naukach filozoficznych i duchowych. Nieustannie pogłębiają swoją wiedzę szczegółowo zgłębiając każdy interesujący je temat. Posiadają umysły niezwykle analityczne. Siódemka to urodzony perfekcjonista. Jest bardzo wymagająca wobec własnej osoby. Przejawia się to w snuciu planów nierzadko bardzo trudnych do zrealizowania. Często pada ofiarą własnych ambicji co łatwo ją dołuje. Ponad kontakty z ludźmi Siódemka przedkłada obcowanie z naturą. To właśnie w przyrodzie znajduje spokój, harmonię i ukojenie. Przez niecodzienne zainteresowania oraz powściągliwy sposób bycia często postrzegana jest przez innych jako nieco dziwna. W relacjach z innymi Siódemka jest nieufna. Może też przejawiać złe emocje. Niejednokrotnie jest oziębła, złośliwa czy cyniczna. Nadmiernie ambitna popisuje się i okazuje próżność.

 

Zalety

Nastawiony na rozwój, spokojny, dociekliwy, żądny wiedzy, analityczny, wymagający, powściągliwy, perfekcyjny.

 

Wady

Nazbyt wymagający wobec siebie, sfrustrowany, dziwny, nieufny, oziębły, złośliwy, cyniczny, nazbyt ambitny, próżny.

 

Rada dla Siódemki: Na chwilę zapomnij o analizie.

Jako numerologiczna Siódemka niemal każdą sytuację i wydarzenie starasz się analizować na różne sposoby. Szukasz ukrytych znaczeń, analogii czy odstępstw od normy. Zanim sam podejmiesz jakieś działanie, rozkładasz wszystko na czynniki pierwsze, rozważasz i układasz strategie. Jesteś samotnikiem i najlepiej czujesz się w towarzystwie własnej osoby. Chociaż raz spróbuj postawić na spontaniczność. Daj się ponieść chwili. Nie planuj. Po prostu wyjdź do ludzi i baw się tym co niesie Ci w danym momencie życie. Nikt nie każe Ci się zmieniać. Jesteś przecież numerologiczną Siódemką, która zawsze będzie stawiać ponad wszystko medytację i wyciszenie. Raz na jakiś czas pozwól sobie jednak na chwileczkę zapomnienia. Na pewno nie pożałujesz.

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 2017-11-11

Kategoria.: Numerologia siedem ( 7 )

4.79/5 (24)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi