Numerologia 6

Strona główna » Numerologia » Numerologia 6
numerologia 6

 

6 = Rodzinny altruista

 

Twój cel

Jesteś osobą, która swoją postawą reprezentuje odpowiedzialność, troskliwość i opiekuńczość, dlatego w swoim życiu starasz się pomagać innym. Przede wszystkim stawiasz na rodzinę i domowe ognisko.

 

Cechy charakterystyczne

Dla Szóstek najwyższą wartością jest rodzina. Uważają ją za fundament swojego życia. Szczególnie cenią sobie relacje z ludźmi. Mają tendencję do silnego przywiązywania się do innych. Są bardzo empatyczne i skore do pomocy najbliższym. Niestety zdarza się, że inni wykorzystują Szóstki, które naiwnie wierzą w dobroć człowieka. Zgubna jest dla nich także zbytnia drobiazgowość i zamartwianie się cudzymi sprawami. Zdarza się, że zbytnio angażują się w sprawy innych i niepotrzebnie wtrącają się w ich życie. W najgorszym wypadku mogą stać się apodyktyczne, na siłę narzucające swoje rozwiązania. Paradoksalnie Szóstki bardzo często mają problemy z rozwiązywaniem własnych kłopotów i bolączek. Przez to nierzadko stają się podatne na depresje i histerie. Na ogół Szóstki są bezkonfliktowe i nie lubią wdawać się w zatargi czy nawet walczyć o swoje. Emocjonalny charakter sprawia, że często wyolbrzymiają problemy. Szóstka lubi piękno, bo sama jest piękna. Ma wyczucie smaku i dobry gust. Nic więc dziwnego, że otacza się ładnymi rzeczami. Czasem luksusy, których doświadcza, rozleniwiają ją.

 

Zalety

Rodzinny, troskliwy, opiekuńczy, pomocny, empatyczny, wspierający, oddany, kochający, towarzyski, bezkonfliktowy.

 

Wady

Naiwny, wtrącający się, drobiazgowy, zamartwiający się, apodyktyczny, narzucający się, słaby, depresyjny, histeryczny, leniwy.

 

Rada dla Szóstki: Zawalcz o to co Twoje.

Jako numerologiczna Szóstka jesteś uosobieniem dobroci i poprawności. Troszczysz się o rodzinę i wszystkich w Twoim otoczeniu zapominając o sobie. Podejdź do własnego życia tak jak podchodzisz do istnień wokół siebie. Nie uciekaj od problemów. Postaraj się je przeanalizować i znaleźć najlepsze rozwiązanie. Przecież to potrafisz. W końcu wciąż doradzasz i pomagasz bliskim. Jeśli ktoś stoi Ci na drodze do osiągnięcia pełni szczęścia, nie bój się zawalczyć o to co Twoje. Choć zazwyczaj stronisz od konfliktów, tym razem postaraj się postawić na swoim. Na pewno nie pożałujesz. Pracuj nad własną pewnością siebie i bezkompromisowością.

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 2017-11-11

Kategoria.: Numerologia sześć ( 6 )

4.66/5 (38)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi