Numerologia 5

Strona główna » Numerologia » Numerologia 5
numerologia 5

 

5 = Poszukiwacz wolności

 

Twój cel

Jak nikt inny jesteś ciekawy świata i wszystkiego co Cię otacza, dlatego nieustannie poszukujesz nowych doświadczeń. To co nowe poznawać pragniesz wszystkimi zmysłami.

 

Cechy charakterystyczne

Piątki są pełne energii i życiowej witalności. Przepełnione optymizmem reagują spontanicznie na to, co zgotował im los. Są bardzo emocjonalne, czasem nawet nieco nerwowe. Ich emocjonalne porywy zazwyczaj są jednak dość krótkotrwałe. Ostatecznie nad wszystkimi działaniami Piątki panuje rozum. Wbrew pozorom Piątka kieruje się w życiu zdrowym rozsądkiem a nie uczuciami. Nie zmienia to faktu, że kocha przygody i niespodzianki. Jest też bezpośrednia, dlatego z łatwością nawiązują nowe znajomości. Ludzi przyciąga do siebie swoim wrodzonym czarem i oryginalną osobowością. Numerologiczne Piątki są błyskotliwe, oczytane i obyte. Swoją erudycję zawdzięczają ciekawości świata. Z chęcią zgłębiają jego tajniki, uczą się nowych rzeczy, są dociekliwe. Niezwykle cenią sobie wolność. Unikają szablonowości i utartych schematów. Nie znoszą, gdy narzuca się im własne zdanie. Chcą być całkowicie niezależne. Wśród negatywnych cech Piątek wymienić można ich zmienność i nerwowość. Niejednokrotnie zbytnio upajają się własną wolnością co skutkuje uzależnieniami, impulsywnością a nawet agresją. Bywają przemądrzałe a czasem bezmyślne.

 

Zalety

Optymistyczny, energiczny, spontaniczny, żądny przygód, błyskotliwy, oczytany, obyty, dociekliwy, ciekawy świata, bezpośredni, komunikatywny, oryginalny, czarujący, wolny, niezależny.

 

Wady

Niespokojny, emocjonalny, nerwowy, zmienny, niestały, skłonny do używek, impulsywny, agresywny, przemądrzały, bezmyślny.

 

Rada dla Piątki: Doświadczaj świata wszystkimi zmysłami!

Jako numerologiczna Piątka jesteś rządny przygód. Jeśli więc miałeś w planach zrobić coś szalonego, nie zwlekaj. Zrób to. Nie ma na co czekać. Przepełnia Cię energia do działania. Żeby poczuć się wolnym i niezależnym, musisz w pełni ją spożytkować. Choć na co dzień w Twoich rozrachunkach ostatecznie wygrywa rozum, tym razem pozwól sobie na chwilę zapomnienia i daj się ponieść emocjom. Doświadczaj świata wszystkimi zmysłami!

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 2017-11-11

Kategoria.: Numerologia pięć ( 5 )

4.93/5 (15)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi