Numerologia 4

Strona główna » Numerologia » Numerologia 4

 

4 = Pracownik

 

Twój cel

Jesteś osobą mocno stąpającą po ziemi. W życiu najbardziej cenisz sobie stabilność i bezpieczeństwo. Do ich osiągnięcia dążysz konsekwentnie i wytrwale.

 

Cechy charakterystyczne

Osoby urodzone pod czwórką są bardzo praktyczne i rzeczowe. Dobrze wiedzą, czego chcą i wytrwale do tego dążą. Bardzo często jednak brakuje im kreatywności, polotu i fantazji. Z trudem wyrażają też swoje emocje i asymilują się z otoczeniem. To jeden z powodów, dla których czwórka bardzo ostrożnie dobiera sobie przyjaciół. Zanim na dobre przed kimś się otworzy musi minąć wiele czasu. Gdy do tego dojdzie jest oddana i godna zaufania. Bliscy są jej bardzo potrzebni, bo bez ich zachęty często trudniej dochodzi jej się do sukcesu. Czwórka nie wierzy w swoje umiejętności. Zdarza się, że jest bardzo zakompleksiona co jest kompletnie nieuzasadnione, bo świetnie radzi sobie w życiu. Bez większego problemu znajdzie sposób na wszystko dzięki umiejętnościom analitycznego myślenia, planowania i organizowania. Nie boi się ciężkiej pracy i jest odporna na stres. Nie radzi sobie jednak najlepiej z publicznymi wystąpieniami. Negatywnie wibrująca Czwórka jest aż nadto ambitna. Poprzeczkę stawia sobie wysoko. Tego samego wymaga od innych. Jeśli nie spełniają jej oczekiwań może stać się surowa, bezwzględna, a nawet wulgarna. Jej zachowanie niektórym może wydać się prostackie i ograniczone.

 

Zalety

Pracowity, praktyczny, rzeczowy, zorganizowany, niezawodny, stabilny, wydajny, lojalny, godny zaufania, przyjazny, ambitny.

 

Wady

Okrutny, surowy, bezwzględny, wulgarny, agresywny, prostacki, ograniczony, zamknięty w sobie, nieufny, mało kreatywny.

Rada dla Czwórki: Wyjdź poza schemat.

 

Jako numerologiczna Czwórka wielką wagę przywiązujesz do jakości wykonywanej pracy. Aby jak najlepiej realizować obrane cele, wykorzystujesz każdą sposobność, by doskonalić swoje umiejętności. Jeśli już pokładasz wszystkie siły w doskonalenie siebie, postaraj się również popracować nad własną kreatywnością. Wyjdź poza schemat. Spójrz nieco szerzej. Zacznij postrzegać pracę nie jako obowiązek, ale jako zabawę. Zacznij czerpać przyjemność z tego co robisz. Nie wymagaj od siebie niemożliwego. W ten sposób uwolnisz się od złudnej pogoni za doskonałością. Na pewno poczujesz się o wiele lepiej. Pogódź się z pewnymi ograniczeniami. Nikt nie jest przecież perfekcyjny i wbrew pozorom nikt tego od Ciebie nie wymaga.

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 2017-11-11

Kategoria.: Numerologia cztery ( 4 )

4.83/5 (24)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi