Numerologia 2

Strona główna » Numerologia » Numerologia 2
numerologia 2

2 = Dyplomata

 

Twój cel

Jesteś osobą bardzo uczuciową i delikatną, dlatego tak ważne jest dla Ciebie utrzymanie równowagi i harmonii w relacjach z innymi ludźmi.

 

Cechy charakterystyczne

Dwójki zazwyczaj są bardzo lubiane w towarzystwie. Roztaczają wokół siebie pozytywną aurę i tym zaskarbiają sobie serca innych. Są serdeczne, dobroduszne i wyrozumiałe. Dwójki unikają konfliktów jak ognia. Jeśli już w jakiś się uwikłają zazwyczaj nie są stroną a mediatorem. Starają się wczuć w sytuacje innych. Wrodzona empatyczność pozwala im wczuć się w sytuację drugiego człowieka. Wystrzegają się narzucania swojej woli i poglądów. Same często jednak ulegają innym. Numerologiczne Dwójki są wrażliwymi na piękno estetami. Interesują się światem sztuki. Są wykształcone i często utalentowane. Czasem gubi je idealizm i marzycielska natura.

 

Zalety

Wrażliwy, serdeczny, wyrozumiały, wspierający, bezkonfliktowy, dyplomatyczny, utalentowany.

 

Wady

Uległy, bierny, mało czujny, słaby, nadwrażliwy, mało wyrazisty, niepewny.

 

Rada dla Dwójek: Angażuj się w działania, które przyniosą radość nie tylko innym lecz także Tobie.

 

Jako numerologiczna Dwójka odczuwasz potrzebę dzielenia się uczuciami z innymi. Jednocześnie oczekuj jednak ich odwzajemnienia. Masz wielkie serce. Cieszy Cię, gdy możesz pomóc innym. Nie zapominaj jednak o sobie i swoich potrzebach. Tylko wtedy Twoje działania przyniosą Ci satysfakcję. Naucz się artykułować swoje potrzeby i wymagać od innych. Spróbuj nie ulegać wpływom innych. Artykułuj swoje zdanie i broń go zawzięcie jeśli zajdzie taka potrzeba. Nie wycofuj się, gdy tylko poczujesz jakieś zagrożenie.

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 2017-11-11

Kategoria.: Numerologia dwa ( 2  )

4.67/5 (27)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi