Numerologia 1

Strona główna » Numerologia » Numerologia 1
numerologia 1

1 = Lider

 

Twój cel

Jesteś człowiekiem o cechach przywódczych, typem prawdziwego lidera, dla którego bardzo ważny jest ciągły rozwój, poszerzanie swoich kompetencji i kreatywnego myślenia.

 

Cechy charakterystyczne

Jedynki zazwyczaj są indywidualistami w tym co robią i jak myślą. To prawdziwi pionierzy przecierający szlaki dla innych. Nie boją się zmian i niespodzianek. Chętnie działają i podejmują nowe wyzwania, choć zarzucić im można słomiany zapał i to, że szybko się nudzą i porzucają swoje plany i rozpoczęte projekty. Jedynki odznaczają się silną osobowością. Mocno zaznaczają swoją obecność w grupie. Są niezależne i odporne na wpływy innych. Źle znoszą jednak krytykę. Poddane surowej ocenie potrafią się obrazić i odciąć od wszystkich przybierając postać samotnika. Często mają konserwatywne poglądy, których nie lubią zmieniać.

 

Zalety

Innowacyjny, twórczy, pomysłowy, energiczny, oryginalny, zdecydowany, inspirujący, odważny.

 

Wady

Narcystyczny, obrażalski, nietolerancyjny, uparty, zarozumiały, arogancki, sztuczny, agresywny .

 

Rada dla Jedynek: Rozwijaj swoje pasje. Postaraj się nie tracić zapału.

 

Jako numerologiczna Jedynka, Twoim celem i nadrzędnym życiowym zadaniem jest bycie liderem. Uwierz w swoją unikatowość. Jesteś naprawdę kreatywny i pomysłowy. Nie oglądaj się na innych i rób to co lubisz i kochasz. Wystrzegaj się lenistwa! Twój sukces polega na podejmowaniu ryzyka i ufaniu swojej intuicji. Musisz jednak ciągle nad sobą pracować i się doskonalić. Szlifuj swoje umiejętności, wydobywaj z siebie to co najlepsze, pleń wady i wyciszaj negatywne emocje.

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 2017-11-11

Kategoria.: Numerologia jeden ( 1 )

4.84/5 (25)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi