Horoskop Wodnik ♒

Strona główna » Horoskop Wodnik ♒

Horoskop Wodnik ♒ – Czerwiec 2018

20.01 – 18.02

 

Finansowo w końcu będzie dużo lepiej. Poczujesz zastrzyk gotówki. Postaraj się jednak nie popaść w euforię i nie wydawaj od razu całej gotówki. Jeśli mimo wszystko stan portfela Cię nie zadowala, nie kombinuj i nie próbuj zaciągać żadnych zobowiązań. Amor spojrzy łaskawym okiem przede wszystkim na młodszych Wodników.

 

Serce

Wodniki poszukujące swojej drugiej połówki, mogą liczyć na miły splot nieoczekiwanych zdarzeń. Wreszcie spotkasz kogoś na swojej drodze kogoś wyjątkowo interesującego. Może nie od razu poczujecie do siebie pociąg, ale na pewno całkiem dobrze będziecie się dogadywać. Zdecydowanie nadajecie na tych samych falach. Tylko kilka słów i gestów dzieli Was od zakochania. Wszystko zależy od Ciebie i Twojej determinacji. Wodniki w długoletnich związkach dzięki swojemu partnerowi poczują przypływ energii i chęci do działania. Postanowisz wraz z ukochanym wyjechać na kilka dni i spędzić czas sam na sam. Przypomnicie sobie swoje pierwsze wspólne wyjazdy i randki. Te Wodniki, które nie zdecydują się na wyjazd, energię spożytkują inaczej – wyjdziesz z partnerem na tańce, kolację do kina czy na romantyczny spacer bez dzieci, rodziny czy codziennych zmartwień. Jedynie w drugiej dekadzie czerwca nawet najbardziej zakochane Wodniki mogą nieco boczyć się na partnera. Złość powinna jednak szybko minąć.

 

Dom i otoczenie

W domu możesz liczyć na serdeczną atmosferę. Nikt nikomu nie będzie rzucał kłód pod nogi ani wyciągał starych spraw na światło dzienne. Wszystkie ewentualne spory powinny zostać zażegnane zanim rozgorzeją. Postaraj się jednak unikać w swoim towarzystwie Lwów i Baranów. Osoby spod tych znaków mogą nieco namieszać i zburzyć spokój w Twoim domu. Początek czerwca będzie dobrym czasem dla Wodników, które pragną wyjaśnić sobie pewne sprawy z bliskimi. Ci którzy wiecznie narzekają i mają o coś pretensje, będą skorzy do rozmowy. Dzięki swojej bezpośredniości uda Ci się nawiązać z nimi nić porozumienia. Dla niektórych w rodzinie staniesz się osobą, z którą należy się liczyć. W kontaktach towarzyskich będzie Ci się wiodło. Niektóre Wodniki mogą spodziewać się spontanicznych wypadów ze znajomymi, inne odwiedzin starych znajomych i dawno niewidzianych krewnych.

 

Życie zawodowe

W pracy świetnie dogadasz się z szefem, a jeśli to Ty zawiadujesz zespołem, możesz liczyć na świetną atmosferę wśród współpracowników. Z kolegami po fachu dogadasz się wyjątkowo dobrze. Musisz jednak liczyć się z faktem, że nie zawsze będzie tak kolorowo. Wystrzegaj się Wag i Skorpionów, które mogą rzucać Ci kłody pod nogi albo zwyczajnie ich zaniechania doprowadzą do kłopotów, które spadną też na Ciebie. W ostatniej dekadzie czerwca finanse szczęście dopisze Ci w finansach. W szczególności Wodniki urodzone pod koniec stycznia mogą liczyć na spory przypływ gotówki. Planety sprawią, że będziesz miał dobre wyczucie sytuacji, dzięki czemu uda Ci się zainwestować dobrze pieniądze. Te Wodniki, które w dalszym ciągu nie będą zadowolone ze stanu konta, nie powinny nawet myśleć o zaciąganiu kredytów ani żadnych innych zobowiązań.

 

 

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 01.06.2018

Kategoria.: Horoskop Wodnik

 

4.75/5 (154)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi