Horoskop Wodnik Wrzesień

Wodnik

20.01-18.02

 

Serce

Pierwsza dekada września minie Wodnikom w związkach bez większych kłopotów. Dopiero potem szykują się nieco trudniejsze chwile. Może dojść do konfliktów na tle rodzinnym. Niektóre Wodniki mogą dopaść wątpliwości co do racji bytu Waszego związku. Z jednej strony poczujesz, że milsza jest Ci przygoda i niezależność, z drugiej – ważna będzie dla Ciebie wspólna wędrówka przez życie z bliską osobą. Pozostałe Wodniki w parach nie będą miały takich rozterek. Samotne Wodniki mogą z kolei liczyć na ciekawy początek września. Jeszcze w trakcie wakacji nawiążecie kilka dobrze zapowiadających się znajomości. Bardzo możliwe, że dla niektórych Wodników nie zakończą się one wraz z końcem lata. Nieco młodsi, mniej doświadczeni, powinni trzymać emocje na wodzy i nie angażować się od razu na całego. Może się okazać, że będą to nienajlepiej ulokowane uczucia. Zamiast deklarować od razu miłość, warto powoli pielęgnować znajomość i postarać się poznać na tyle, by potem zdecydować o Waszej przyszłości.

 

Dom i otoczenie

Twoja niezależna natura może w tym miesiącu stać się nieco bardziej uciążliwa dla rodziny. Zapragniesz na chwilę odciąć się od wszystkiego i wyjechać z dala od domowego rozgardiaszu. Niektóre z Wodników wcielą ten plan w życie, inne – będą musiały dać sobie radę z mniej niż zwykle sympatyczną atmosferą w domu. Nie uda Ci się w tym miesiącu z planowanymi od dawna generalnymi porządkami. Bałagan również stanie się przyczyną do kłótni. Chwilami będzie dość burzliwie w kwestiach bardzo przyziemnych. W ostatnim tygodniu września Twoje nastawienie ulegnie zmianie. Zwrócisz większą uwagę na relacje rodzinne i towarzyskie. Zaległości w spotkaniach z bliskimi zaczną nadrabiać przede wszystkim Wodniki urodzone w lutym. Młodsze osoby spod tego znaku postawią sobie za cel wrócić do pielęgnowania swoich pasji. Odnowisz karnet na siłownię lub wrócisz na kurs językowy.

 

Życie zawodowe

Nie będziesz mieć głowy do planowania wydatków i oszczędzania. Szczególnie, że rozpocznie się sezon na wyprzedaże. Dodatkowo, niektóre z Wodników postanowią zainwestować w siebie i nieco gotówki rozdysponują na kursy doszkalające czy uprawianie sportu. Jeśli w tym miesiącu zamierzasz bronić pracę magisterską lub zdawać jakiś egzamin, nie powinieneś niczym się martwić. Los Ci sprzyja. Jeżeli masz możliwość starania się o stypendium lub jakieś dofinansowanie, nie zwlekaj. Na brak powodzenia w pracy nie będą narzekać Wodniki urodzone w styczniu. Bardzo prawdopodobne, że uda Ci się pozyskać dla firmy nowego klienta lub zakończyć z sukcesem trudny projekt. Osoby pracujące fizycznie będą miały chwilę wytchnienia w pracy. Najgorzej wieść będzie się w tym miesiącu w kwestiach zawodowych Wodnikom urodzonym w pierwszej dekadzie lutego. Nie podejmuj żadnych ważnych decyzji związanych z rozwojem osobistym i karierom. Zostaw wszystkie te sprawy na późniejszy czas.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi