Horoskop Wodnik Styczeń

Wodnik

20.01 – 18.02

Serce

Samotne Wodniki powinny otworzyć się na miłość. Zrobić na Tobie wrażenie nie jest łatwo. Tym razem jednak może znaleźć się ktoś, kto pozytywnie Cię zaskoczy. Niektóre Wodniki od razu stracą dla tego kogoś głowę, inne podejdą do sytuacji z dystansem. Postaraj się jednak nie krytykować interesanta i dać szansę na nową znajomość. Na pewno nie pożałujesz. Wodniki w stałych związkach powinny nieco więcej uwagi poświęcić partnerowi. Bardzo możliwe, że dręczy go jakiś problem. Postaraj się go wysłuchać i pomóc znaleźć rozwiązanie. Pokaż, że może na Ciebie liczyć w każdej sytuacji. Okaż też swojej drugiej połówce więcej czułości. Szczególnie postarać się o względy swojego partnera Wodniki powinny w drugiej dekadzie stycznia. Będzie to czas, kiedy planety nie do końca będą sprzyjać związkom. Dlatego musisz wziąć sprawy w swoje ręce i nie dopuścić do ewentualnych kryzysów czy cichych dni. Zrób coś specjalnie dla partnera. Możesz przygotować kolację, zaprosić do kina czy na romantyczny spacer. Każdy mały gest wykonany w stronę swojej drugiej połówki na pewno się opłaci.

 

Dom i otoczenie

Znajomi będą próbowali wyciągnąć Cię z domu. Nie odmawiaj, jeśli otrzymasz zaproszenie na karnawałową zabawę. Wyjdź do ludzi nawet jeśli do końca nie pasuje Ci konwencja czy miejsce spotkania. Przecież jak mało kto potrafisz odnaleźć się wszędzie. Z góry nie zakładaj, że z imprezy nic nie wyjdzie. Pamiętaj jednak, że zabawa i nowe znajomości nie mogą być ważniejsze niż rodzina. Bliscy mogą Ci w pewnym momencie zarzucić, że poświęcasz im za mało czasu. Jeśli wszystko dobrze rozegrasz wilk będzie syty i owca cała. Wodniki urodzone po 15 lutego nie będą miały kłopotów w relacjach rodzinnych. Świetnie ze wszystkimi się dogadasz, jeśli tylko powstrzymasz się od kąśliwych komentarzy i wygłaszania kontrowersyjnych poglądów. Nie prowokuj, bo wszystko obróci się przeciwko Tobie. Bardzo możliwe, że w te chłodne dni przypałęta się do Ciebie jakieś zwierzątko potrzebujące pomocy. Nie będziesz mieć sumienia zostawiać go na mrozie. Prawdopodobnie pupil zostanie z Tobą na dłużej.

 

Życie zawodowe

Wiele Wodników poczuje, że czas na zmiany. Zanim jednak podejmiesz odważne kroki i postanowisz walczyć o awans czy zmienić pracę, dwa razy się zastanów. Spontaniczność w tym przypadku nie popłaca. Najpierw zbadaj teren i zbierz wszelkie możliwe informacje na temat nowej pracy czy stanowiska. Pomyśl też, czy nie warto się nieco podszkolić i zdobyć nowe kompetencje. Tylko w taki sposób zwiększysz swoje szanse na sukces. Wodniki, które nie szukają obecnie zmian, nie będą miały lekko. Przełożony będzie bardzo wymagający. Może wytykać Ci najmniejsze błędy. Tylko jeśli uodpornisz się na krytykę, przetrwasz ten trudniejszy czas. Nie wychylaj się. Po prostu rób swoje. Pod koniec stycznia sytuacja się odmieni i pokażesz na co Cię stać. Jeszcze wszyscy będą Ci dziękować za Twoje zaangażowanie i ciężką harówkę. Wodniki posiadające własny biznes powinien zadbać o swoją wiedzę i umiejętności. Rozejrzyj się za jakimś kursem podnoszącym kompetencje. Dodatkowe szkolenia to dodatkowe punkty w oczach przyszłych klientów. Finanse będą się teraz zgadzać u wszystkich Wodników. Jeśli myślisz o inwestowaniu, wstrzymaj się przynajmniej do połowy miesiąca. Od 22 stycznia będzie sprzyjać Ci dobra passa.

 

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi