Horoskop Wodnik Styczeń 2017

Wodnik

20.01 – 18.02

W pierwszej połowie miesiąca może się Tobie wydawać, że wszystko wokół Ciebie się ślimaczy lub idzie bardzo powoli. Zabraknie Tobie motywacji do działania, a dużo spraw na które do tej pory przymykałeś oczy zacznie Cię drażnić. W połowie miesiąca szykuje się wiele napięć w relacjach z ludźmi. Skończy się też Twoja tolerancja w stosunku do ludzi którzy Cię drażnili, a tolerowałeś ich w swoim otoczeniu. Uważaj by nie wszczynać i eskalować konfliktów bo czasami łatwiej jest się dogadać niż iść bezpośrednio na noże. Szykuje się też Tobie rozmowa którą odkładasz od jakiegoś czasu a skończy się ona dla Ciebie nad wyraz dobrze.

Serce

W tym miesiącu wyjątkowo liczyć się będą dla Ciebie czyny, a nie słowa. Nie zastanawiaj się zbytnio w nieskończoność. Zacznij działać i staraj się to robić skutecznie.  Przed Tobą szykuje się wiele pięknych chwil bo miłość masz na wyciągnięcie ręki. Wystarczy byś się tylko rozejrzał i wyszedł z inicjatywą. Zobaczysz, wszystko jest możliwe, do tego stopnia, że w tym miesiącu uda się Tobie rozkochać nawet kogoś u kogo myślałeś że nie masz najmniejszych szans. Jeśli jesteś w toksycznym związku, teraz zdecydujesz się z niego uwolnić i zrobisz to bardzo szybko. Niestety nie uda się tego zrobić bezboleśnie. Ale finalnie oboje będziecie zadowoleni a Ty nie będziesz miał wątpliwości że podjjołes dobrą decyzję.

 

Dom i Otoczenie

Jeśli ostatnimi czasy miałeś słabe relacje ze swoimi bliskimi i tylko mijaliście się w drzwiach w tym miesiącu przyjdzie przełom. Zaczniecie ze sobą więcej rozmawiać co spowoduje większe wspólne zrozumienie. Życie towarzyskie to będzie istna karuzela i nie będziesz się nudził. Z łatwością odróżnisz ludzi Tobie faktycznie przychylnych, a nie tylko takich którzy mówią że im na Tobie zależy. Nareszcie dowiesz się komu Tobie faktycznie najbardziej zależy, a kto Tobie zazdrości.  Baran w tym miesiącu zaskoczy Ciebie zmianą swojego stanowiska, a Ryby wreszcie zaczną rozumieć co do nich mówisz.

 

Życie zawodowe

W tym miesiącu postaraj się odłożyć trochę pieniędzy, nawet jeśli będzie to wiązać się z koniecznością rezygnacji z jakiś już zaplanowanych zakupów. Od kosztownych zakupów i podejmowania decyzji finansowych powstrzymaj się do połowy stycznia. Możesz bowiem w pierwszej połowie miesiąca błędnie ocenić sytuacje i zaczniesz żyć ponad stan. W sprawach czysto zawodowych bądź ostrożny i na spotkaniach nie wyskakuj z pomysłami zanim je dokładnie  nie przemyślisz.  Wodniki urodzone po 16 lutym poczują w swoim życiu zawodowym nieco zamieszania, ale jeśli jesteś artystą poczujesz przypływ weny twórczej.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi