Horoskop Wodnik Sierpień

Wodnik

20.01 – 18.02

 

Ten miesiąc będzie okresem w którym znacznie bardziej niż zwykle skupisz się na sprawach innych ludzi. Pomożesz komuś bliskiemu z rodziny lub znajomemu, który będzie jej potrzebował. To nic że pomoc ta nie będzie polegała na radzie czy pojedynczej pomocy, tylko zajmie Tobie nieco więcej czasu. Poświecisz się temu z dużą dozą samozadowolenia. Wodniki w tym miesiącu mimo obowiązków jakie na nich spadną związane z rodziną i pracą znajdą czas na liczne spotkania towarzyskie, uroczystości rodzinne w tym możesz pojechać na kilka wesel. Niekoniecznie kogoś z Twojej rodziny ale jako osoba towarzysząca. Część z was ma szanse na wyjazd wakacyjny jego życia w bardzo odległe zakątki świata – Wenezuela, Brazylia czy Chiny. Mimo tego iż życie towarzyskie będzie ciekawsze niż w poprzednich miesiącach to nie zapomnisz o pracy. W nią również się zaangażujesz dużo bardziej niż Twoi koledzy czy koleżanki co zauważy Twój przełożony. Może się okazać sytuacja w której będziecie musiały podporządkować się woli innych osób w pracy. Niezależnym Wodnikom się to nie spodoba, jednak mogą nie mieć wyboru.

W tym miesiącu możecie zacząć odczuwać potrzebę zmian, która spowoduje że powstaną w Waszych głowach nowe marzenia i plany. Możecie poczuć potrzebę zmiany w samej pracy – jakiegoś awansu, zmiany zakresu obowiązków lub wręcz przeciwnie. Zaczniecie marzyć o rzuceniu pracy i założenie swojego własnego biznesu gdzieś poza miastem. Z decyzjami wstrzymajcie do przynajmniej do końca sierpnia.

 

Serce

Na brak doznań miłosny po 10 sierpnia nie będziecie narzekać. Mowa tu o wodnikach będących w związku jak również o tych pozostających singlami. Wokół nich pojawi się wielu adoratorów / adoratorek. Pytanie tylko czy z tej okazji skorzystają. Wodniki sierpniowe będące w niesformalizowanym związku zaczną się zastanawiać nad zmianą stanu cywilnego. Wodniki pozostające w stanie wolnym mogą poczuć potrzebę spotkania kogoś wyjątkowego. Wasze pozytywne nastawienie w duchu miłosnym spotęguje to, że możecie zacząć wysłuchiwać zwierzeń miłosnych innych osób. Jeśli przed takimi zwierzeniami staną Wodniki pozostające w stanie wolnym ważne żeby uzbroiły się w parasol ochronny, tak by te zwierzenia nie powodowały u nich wewnętrznych nieprzyjemności. Jest możliwość uczestnictwa w rodzinnych wydarzeniach. Jakaś rocznica ślubu kogoś z rodziny czy okrągłe urodziny. Nie martwcie się też tym, że zaproszenia na randki lub wieczory we dwoje tak pozytywnie na Was działają i budzą tak dużą dozę ekscytacji. Pamiętajcie że jesteście ludźmi ciepłymi, a takie osoby ciepła też potrzebują od innych. Wodniki urodzone w pierwszych sześciu dniach znaku mogą zakochać się w obcokrajowcu. Młode wodniki, dopiero co zaczynające związek powinny uważać, żeby ten związek zbyt szybko nie przerodził się w coś co wymusi na Nich podjęcie zobowiązań do końca życia. Co do starszych Wodników, niezależnie będących w związku trwałym, niech się zastanowią czy są gotowe do powiększenia liczby domowników. Jest to bowiem okres znacznie bardziej Wam sprzyjający do zostania rodzicami.  Wodniki urodzone w lutym, mogą na własnej skurze sprawdzić stare przysłowie, że stara miłość nie rdzewieje. Jak to się może wydarzyć? Może odbyć się to tak, że zauroczą się w kimś kto pojawi się na w ich życiu od pierwszego wejrzenia, zaczną z ta osobą przeżywać romantyczne uniesienia, po czym stanie przed nimi stara młodzieńcza miłość. Okaże się wtedy że przysłowie w ich przypadku również się sprawdza. Młodsze Wodniki będą miały tendencję do zbytniego idealizowania osób płci przeciwnej, co spowoduje że zaczną od tych osób więcej wymagać. W przypadku nowych związków może się to okazać zbyt dużym murem do sforsowania i mogą odpuścić. W związkach już istniejących od dużego czasu może takie nastawienie doprowadzić do stresujących sytuacji w domu. Wodniki urodzone w ostatnich dniach znaku lepiej by przygotowały się na zaskakująca sytuację. Mogą wpaść w ramiona drugiej osoby która nie zamknęła spraw ze swojego poprzedniego związku. Sytuacja ta może nastąpić w wyniku wakacyjnego romansu. Warto jednak się zastanowić czy warto zostać kochanką / kochankiem będąc żoną / mężem, lub kochanką / kochankiem osoby która jest w małżeństwie.

 

Dom i Otoczenie

W tym miesiącu będziecie wyjątkowo wiele przyjemności czerpać z rodzinnych spotkań, wesel, uroczystości urodzinowych niż zwykle. Biorąc pod uwagę to, iż dbacie o swój image – możecie dość sporo pieniędzy wydać w ramach swojego budżetu reprezentacyjnego. Równolegle wzrosną Wasze potrzeby intelektualne. Zaczniecie czuć potrzebę brania udział w różnego rodzaju odczytach, warsztatach czy wykładach i zachęcicie do nich kogoś ze swojego otoczenia. I dobrze ! Podniesie to Wasze kwalifikacje oraz poszerzy horyzonty. Liczcie się z tym, że staniecie się powiernikami miłosnych sekretów innych osób. Z tymi sekretami niestety Wy też będziecie zmuszone się zmierzyć.

 

Życie zawodowe

W pracy czeka was okres wytężonego zaangażowania się w sprawy swojej firmy. Szczególnie dotyczy to wodników urodzonych w lutym. Może się okazać że nie dostaną lub zostaną im cofnięte urlopy co dodatkowo popsuje Wam zadowolenie z wykonywanego zawodu. W pracy szykują też zmiany personalne, które dodatkowo wzbudzą w Was oportunizm. Nie będziecie mogły pogodzić się z tym, że rodzina kogoś z zarządu firmy awansuje na miejsce, na które zasługuj dużo bardziej ktoś inny. Wodników, które piastują już kierownicze stanowiska mogą  mocno  zbulwersować  dodatkowe biurokratyczne wymogi w jego organizacji. Niemniej Wasza pomysłowość oraz umiejętności organizacyjne przyjdą Wam z pomocą. Może Was tez zacząć już męczyć ten ciągły pośpiech w pracy, jednak dzięki niemu masz szanse na poznanie nowych ludzi oraz nauczeniu się czegoś nowego. Wodniki ze stycznia mogą liczyć na przyjemniejszy okres w życiu zawodowym. Niektóre z Was wezmą udział w zagranicznych warsztatach, inne otrzymają ofertę pracy w międzynarodowym koncernie uwaga niekoniecznie w Polsce. I tu wreszcie przydadzą się Wasze umiejętności językowe.

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi