Horoskop Wodnik Październik

Wodnik

20.01-18.02

 

Serce

Od nadmiaru głowa nie boli. Tym razem jednak wybór, przed którym staniesz, może przyprawić Cię zawrót głowy. Na Twojej drodze staną aż dwie osoby bliskie Twojemu sercu, ale tylko jedna okaże się być tą właściwą. Czy wybrać osobę zaradną i rozważną, która imponuje Ci inteligencją i poczuciem humoru, czy – lekkoducha, z którym nigdy nie narzekasz na brak wrażeń? Daj sobie trochę czasu. Nie decyduj od razu. Wodniki w związkach zaczną bacznie przyglądać się swoim partnerom, dostrzegając coraz więcej wad. Dodatkowo, będą wodzone na pokuszenie. Na Twojej drodze może stanąć nowa interesująca osoba. Od Ciebie zależeć będzie czy dasz się uwieść.

 

Dom i otoczenie

Czekają Cię ciężkie chwile. Spotkasz kogoś, z kim nie chciałeś krzyżować swojej ścieżki. Niestety pomimo wielu starań, nie unikniesz tego. Nie uda Ci się też opanować nerwów. Wybuchniesz. Dojdzie do kłótni. Gdy emocje już opadną, pożałujesz swojego zachowania. Dobra rada: nie staraj się za wszelką cenę postawić na swoim. Rozwiąż konflikt sprzed lat i nie obrażaj się. Wśród przyjaciół nie przechwalaj się zbytnio sukcesami. Możesz urazić, kogoś komu akurat wiedzie się nieco gorzej. W innych może odezwać się zazdrość. Trzymaj emocje na wodzy, by nie stracić najbliższych.

 

Życie zawodowe

Saturn przysporzy Ci w pracy wielu problemów. Nawarstwi się kilka zadań, z którymi ciężko będzie Ci się rozprawić. Wykonanie niektórych zajmie Ci o wiele więcej czasu niż było w założeniu. Z pewnych planów trzeba będzie zrezygnować, inne – wykonać natychmiast, termin wykonania pozostałych przełożyć na później. Liczy siły na zamiary i jeśli zajdzie taka potrzeba zapomnij na chwilę o swojej dumie i poproś współpracowników o pomoc. Nawał pracy da Ci się we znaki. Postaraj się jednak nie rozkojarzyć, bo konkurencja nie śpi. Ktoś czeka na Twoje potknięcie, które z chęcią wykorzysta na swoją korzyść.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi