Horoskop Wodnik Marzec 2017

Wodnik

20.01-18.02

 

Serce

Będzie bił od Ciebie optymizm. Swoją pogodą ducha zarazisz też partnera. Dzięki pozytywnemu nastawieniu w Waszym związku zapanuje pełna harmonia i zrozumienie. Będziecie okazywać sobie więcej czułości, a noce na pewno nie będą nudne. Jeśli jesteś w związku na odległość, zrób wszystko by być jak najbliżej swojego partnera. Teraz może zacząć kręcić się wokół niego osoba, która z chęcią pocieszy go podczas Twojej nieobecności. Samotne Wodniki mogą liczyć na dobrą passę w kontaktach damsko-męskich. Nawet te bardziej nieśmiałe przełamią się i wyjdą pierwsze z inicjatywą. Jak na Wodnika przystało, przygotujesz plan działania – przemyślisz wszystkie opcje i wybierzesz najlepszą. Swoim oryginalnym zachowaniem zaskoczysz potencjalnego partnera do tego stopnia, że zaniemówi. Dla większości Wodników to niesztampowe działanie okaże się trafione w punkt i będą przez długi czas zbierać owoce swoich plonów.

 

Dom i otoczenie

W marcu czekają Cię krótsze i dłuższe wyjazdy, po których z chęcią będziesz wracać do domu. Tam już od progu będą wyczekiwać Cię bliscy. Przede wszystkim Wodnikom z lutego niestety ciążyć będą rodzinne zobowiązania. Nie zostanie Ci jednak wybaczone jeśli nie pojawisz się na od dawna planowanym zjeździe rodzinnym czy sporej uroczystości. W ramach rozluźnienia przejdź się po sklepach. Może wypatrzysz coś ciekawego dla siebie. Dla niektórych skończy się na małym drobiazgu, dla innych – prawdopodobnie nawet nowym meblem, sprzętem grającym czy samochodem! Niech Cię jednak nie kusi branie pożyczek. Kredyt nie wyjdzie Ci teraz na dobre. Jeśli dobrze rozplanujesz wydatki, na wszystko Ci wystarczy i Twoje konto nie opustoszeje do zera. Młode Wodniki mogą dojść do wniosku, że czas nieco ograniczyć wyjścia ze znajomymi, które jednak odbijają się dośc mocno na domowym budżecie.

 

Życie zawodowe

Musisz się pilnować, bo dopadnie Cię roztargnienie. Staraj się być teraz naprawdę punktualny i skrupulatny w wykonywaniu powierzonych Ci zadań. Każde niedociągnięcie zostanie Ci zapamiętane i zapisane na Twoje konto. Wodniki pracujące przy biurku mogą narzekać na monotonię. Dopóki jednak nie wywiążesz się z dopiero co powierzonych Ci prac, nie masz co liczyć na nowe ciekawe zadania. Jeśli jesteś zatrudniony jako pracownik fizyczny, będziesz musiał zadbać o dobrą organizację i efektywne zarządzanie czasem. Najlepiej uda się to Wodnikom starszym, bardziej doświadczonym, urodzonym po 10 lutego. Sprawy finansowe będą się układać po Twojej myśli, choć niektóre z Wodników muszą przygotować się na wydatki. Nie myśl jednak o pożyczaniu pieniędzy od rodziny i znajomych ani firm pożyczkowych. Zadłużanie się w tym miesiącu nie wyjdzie Ci na dobre.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi