Horoskop Wodnik Maj

Strona główna » Horoskop Wodnik ♒

Horoskop Wodnik ♒ – Maj 2018

20.01 – 18.02

 

W sprawach zawodowych Wodniki będą miały wręcz niezawodną intuicję. Wyczujecie właściwy moment na to by podjąć się zadania, którym zaskarbicie sobie względy wśród swoich współpracowników. W pierwszej połowie maja, Wodnik znajda się w takiej koniunkcji, która bardzo rzadko się zdarza, dlatego warto ją wykorzystać do realizacji swoich planów. Część problemów jakie do tej pory Was trapiły rozwiążą się same, innym będzie trzeba tylko odrobinę pomóc by wszystkie zniknęły. W maju horoskop Wodnika pokazuje że to o czym marzyliście lub marzyłyście przez dłuższy czas, teraz się sprawdzi.

Serca

Księżyc w horoskopie twierdzi, że miłosna przygoda jest przed Tobą. Przytrafi się ona jednak dopiero w drugiej połowie miesiąca, jednak warto na nią poczekać. Może odmieć ona Wasze dotychczasowe życie, do tego stopnia, że obecny partner, o ile nie jesteście w sformalizowanym związku, okaże się dla Was niemal nieatrakcyjny. Niestety nowa miłość jaka Was trafi Namiesza nieco w Waszym życiu, jednak warto podjąć ryzyko. Niesie ono bowiem w sobie wiele dobrego dla Was. Wodniki będące w stały związkach, jednak niesformalizowanych, warto by zaczęły patrzeć na życie bardziej trzeźwo. Dotychczasowy partner może nie być tym którego tak naprawdę chcecie i potrzebujecie. Wodniki w stały związkach, mogą liczyć na renesans uczuć ze strony męża / żony. Wasze pozytywne nastawienie do życia wpłynie też na Waszą druga połówkę, która zacznie się bardziej o Was starać.

 

Dom i Otoczenie

W tym obszarze Waszego życia Wodniki mają poukładane. Nie czeka Was żadna niemiła niespodzianka. Ze strony najbliższej rodziny możecie liczyć na pełne wsparcie. Wodniki świetnie będą rozumieć potrzeby swoich dzieci jaki i rodziców. Kontakty ze znajomymi również będą bardzo owocne. Czekają Was liczne miłe spotkania, podczas których wyluzujecie się i nabierzecie większego optymizmu i chęci do życia. Jest szansa że bardziej niż serdeczną więź nawiążesz teraz z Bykiem, Wagą, Lwem i Strzelcem.

 

Życie Zawodowe

Przed Tobą nieoczekiwane zmiany w pracy. Może okazać się, że to co robiłaś dotychczas okaże się niewystarczające i dojdzie Tobie dodatkowych obowiązków. Przez pewien czas nie będziesz wiedzieć w co ręce włożyć. Ten okres potrwać może do końca miesiąca, ale dzięki swojej wytężonej pracy pokażesz swojemu przełożonemu prawdziwą wartość jaką wnosisz do firmy. W pracy jest szansa nawiązania serdecznych znajomości, które mogą wyjść poza biurowe ściany. Warto ich nie unikać, jednak musisz zachować zimną krew i starać się oceniać trzeźwo sytuacje w której się znajdziecie.

 

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.04.2018

Kategoria.: Horoskop Wodnik Maj

 

5/5 (2)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi