Horoskop Wodnik Maj 2017

Wodnik

20.01-18.02

 

Serce

Majowe uniesienia na pewno Cię nie ominą. Łatwo poddasz się romantycznemu nastrojowi wiosny. To rozmarzenie nie uśpi jednak Twojej czujności Gdy tylko poczujesz, że ktoś próbuje zarzucić sieć i okręcić sobie Ciebie wokół palca, głośno się sprzeciwisz. Nikt nie odbierze Ci tego, co cenisz sobie najbardziej na świecie – wolności i niezależności. Dla tych wartości gotów jesteś poświęcić wiele, nawet miłość. Bardzo szybko zerwiesz ograniczające Cię więzy. Tak szybko jak wyplączesz się z jednych, tak szybko wpadniesz jednak w kolejne. Już od jakiegoś czasu po głowie chodził Ci flirt z osobą z Twojego otoczenia. Wodniki w długoletnich związkach mogą teraz przeżywać mały kryzys. Na Ciebie wpływu nie będzie miał romantyczny maj i wiosenne klimaty. Po długich przemyśleniach dojedziesz do wniosku, że w Twoim związku czegoś Ci brakuje. Musisz tylko zidentyfikować czego i postarać się o uzupełnienie tych braków.

 

Dom i otoczenie

Kontakt z najbliższymi będzie Ci teraz bardzo potrzebny. Rodzina napełni Cię pozytywną energią i da kopa do działania. Dojdziesz do wniosku, że to bliscy nadają sens Twojemu życiu i podziękujesz za wsparcie w każdej, nawet najtrudniejszej, sytuacji. Bardzo możliwe, że Twoja rodzina się powiększy. Będziesz mieć jeszcze więcej osób do kochania. Przyjmiesz te wieści z radością. Zaskoczy Cię z kolei bezpośredniość Twoich znajomych. Do tej pory raczej mówili tylko o pozytywach. Teraz jednak wytkną Ci kilka złych decyzji, skrytykują też Twoje relacje z partnerem. Mogą zarzucić Ci nieodpowiedzialność i zbytnie oderwanie od rzeczywistości. Wszystkie te słowa postaraj się jednak przyjąć na klatę, bo wypowiedziane zostaną w dobrej wierze. Ostatecznie jednak to Twoje życie i to Ty zdecydujesz o tym, jaki nadać mu bieg.

 

Życie zawodowe

W pracy przygotuj się na ciężką pracę. Teraz nie będzie zbyt łatwo. O luzie zapomnij. Sporo obowiązków zwali Ci się na głowę. Nie ma co jednak narzekać, bo jeśli tylko przyłożysz się do wykonania wszystkich zadań, Twój wysiłek zostanie doceniony. Nawet jeśli w ślad za pochwałami nie pójdzie żadna podwyżka ani awans, już teraz budujesz sobie grunt pod te tematy na przyszłość. Każdy sukces będzie działał na Ciebie bardzo pozytywnie, wręcz uskrzydlająco. Jeśli będziesz miał trochę czas i poczujesz się na siłach, poszukaj możliwości dodatkowego zarobku. Pieniądze bardzo Cię teraz polubią. Będziesz musiał tylko trochę się wysilić, by wpadły Ci w kieszeń. Dzięki zastrzykowi gotówki, nareszcie będziesz mógł pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i spełnienie zachcianek.

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi