Horoskop Wodnik Luty

Wodnik

20.01-18.02

 

Serce

Samotne Wodniki lub te które bycie w związku traktują jako niepotrzebne angażowanie się oraz te które poczują jeszcze potrzeby zbliżenia się do ślubnego kobierca, zaczną odczuwać  kończący się okres beztroski życiowej. Zaczną  odczuwać, że muszą powoli zacząć brać odpowiedzialność za swoje miłosne wybory. Wodniki będące w związku lub starające się o względy drugiej osoby niech wiedzą, że warto walczyć o niego lub o nią. Prawdziwa miłość jest bowiem warta poświeceń. Warto pamiętać, że nie należy próbować się zmieniać ukochanej osoby podług swoich oczekiwać. Partnera / Partnerkę którą wybrałeś lub wybrałaś warto brać takim jaki jest, a wkrótce odkryjecie drogie Wodniki że macie za sobą więcej wspólnego niż się Wam wydawało. Co ciekawe, tym co Was połączy lub jeszcze bardziej zbliży, nie muszą być wcale Wasze podobieństwa. Dla części Wodników, będących w trwałych stałych związkach, może zamarzyć się mały Romans, który jednak z dużą dozą prawdopodobieństwa zostanie w sferze ukrytych fantazji. Warto jednak swoje marzenia uciąć jak najszybciej, a swoje myśli skupić na drugiej połówce. Zabieg ten, bardzo szybko przyniesie ożywienie waszego związku, w którym pozostało jeszcze bardzo dużo do odkrycia.

 

Dom i Otoczenie

Chaos wielu myśli i strapień związanych z domem i rodziną w lutym może być ciężki do opanowania. Jednym ze sposobów, korzystnym dla domowników może być skupienie się na porządkach domowych, które pomogą Wam w opanowaniu chaosu myśli oraz po ich skończeniu wprowadzą Was w dobry nastrój związany z czystym domem. Jeśli jesteś Wodnikiem, który planuje już dłuższego czasu wprowadzenie jakiś dużych zmian, warto zrobić to już teraz. Istotne jest jednak, żeby zmiany te uzgadniać z domownikami, inaczej możecie narazić się na bunt i niepotrzebne konflikty. Jeśli jesteście rodzicami to uzbrójcie się w wyrozumiałość. W lutym może okazać się że dzieci będą oczekiwać od Was więcej niż zwykle uwagi i rodzicielskiego ciepła. Wodniki, które w lutym poznają nową osobę, warto by znajomość ta utrzymały. Może ona w przyszłości zaowocować sporymi korzyściami, ale nie finansowymi.

 

Życie Zawodowe

Jest jedna ciekawa zasada – wyżej sięgaj, wyżej wzlecisz. Pamiętajcie że do 20 lutego Słońce przebywa w Waszym znaku zodiaku, dlatego Wodniki mogą poczuć przypływ odwagi. W tym okresie warto byście poszli na całość zapominając o ograniczeniach jakie Was do tej pory blokowały. Zacznijcie liczyć na siebie, na swoją wiedzę, umiejętności i zdolności. Nie naśladujcie nikogo, bowiem to Wy kreujecie swoją przyszłość sami. W pracy warto też podgonić sprawy, które do tej pory sprawiały Wam trudności, przez co ciągle odkładaliście je na drugi plan. Teraz rozwiązanie lub zakończenie tych spraw powinno przyjść Wam dużo łatwiej. Jeśli planujesz jakieś spotkania, z szefem, kontrahentem, klientem to warto poczekać do końca lutego. Wtedy to Mars jest w trygonie do Saturna, co zwiększy Waszej umiejętności przekonywania do swoich rację innych.

5/5 (2)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi