Horoskop Wodnik Luty 2017

Wodnik

20.01-18.02

 

Serce

Cenisz sobie wolność. Szczególnie młode Wodniki nie palą się jeszcze do stabilizacji i założenia rodziny. W lutym Twoje podejście do tematów sercowych na pewno radykalnie się nie zmieni. Zapragniesz zasmakować czegoś nowego, czegoś szalonego. Okazji ku temu nie zabraknie, bo z chęcią będziesz spotykać się ze znajomymi, wychodzić na miasto i spotykać nowych ludzi. Wiele z tych znajomości będzie dla Ciebie jednak jedynie eksperymentem i nie zaangażujesz się w relacje zbyt mocno. Niektóre Wodniki mogą być nieco bardziej zainteresowane obcokrajowcami, osobami o całkowicie odmiennych poglądach czy wierze. Tak czy owak samotnym wodnikom nie grozi jeszcze związek. Chyba, że jesteś tym wyjątkowym Wodnikiem, który już dorósł do poważnej relacji. Wodniki w parach, przede wszystkim te zaobrączkowane, całkowicie inaczej przeżyją Walentynki i cały ten miesiąc. Będziecie sobie z partnerem bardzo oddani. Możesz liczyć na kilka miłych słów i gestów.

 

Dom i otoczenie

Rodziny się nie wybiera i czasem trzeba wziąć na klatę ich dziwne poczynania. Tak będzie w tym miesiącu. Twoi bliscy mogą Cię zaskoczyć. I niekoniecznie będzie to miła niespodzianka. Zdenerwuje Cię ich brak odpowiedzialności, bo do tej pory uważałeś ich za dojrzałych i rozsądnych. Zastanów się dwa razy, zanim wejdziesz z nimi w konflikt. Ta niecodzienna sytuacja da Ci do myślenia. Dojdziesz do wniosku, że pomimo wszystko i tak ich kochasz. Koniec końców to Twoja rodzina. Postarasz się, by Wasze kontakty były częstsze i bardziej jakościowe. Jeśli posiadasz dzieci, bardziej zainteresujesz się ich potrzebami. Dowiesz się o nich ciekawych rzeczy. Postanowisz pomóc im w rozwijaniu swoich pasji, które sprawiają im tyle przyjemności. Młodsze Wodniki, które nie mają jeszcze tylu rodzinnych zobowiązań, znajdą mnóstwo czasu na zabawę. Nieraz wyjdziesz ze znajomymi na miasto, gdzie poznasz nietuzinkowych ludzi. Na nowe znajomości szansę mają przede wszystkim Wodniki urodzone na przełomie stycznia i lutego. Najlepiej dogadasz się z Lwem i Skorpionem.

 

Życie zawodowe

Musisz uzbroić się w cierpliwość. W pracy przyjdzie Ci ciułać jak mała mróweczka. Niewiele jednak przyjdzie Ci z tej Twojej harówki. Raczej nie masz co liczyć na uśmiech szczęścia. Jeśli nawet uda Ci się osiągnąć wyznaczony cel, wcale jakoś bardzo się z tego faktu nie ucieszysz. Może to wypalenie zawodowe? Może czas na zmiany? Przemyśleć powinny to przede wszystkim Wodniki urodzone między 14 a 17 lutego. Te które zdecydują się na mniejszą czy większą rewolucję w życiu zawodowym, powinny poinformować o tym szefów najwcześniej w połowie miesiąca. Jest to tez czas najlepszy na poszukiwania nowej pracy. Wodniki, przed którymi egzaminy, powinny wziąć się do pracy. Nauka pójdzie Ci teraz jak z płatka. Nie warto więc marnować tego korzystnego czasu i zabrać się do roboty. Szczególnie w tym miesiącu pilnuj Wodniku pieniędzy. Nie wydawaj więcej, niż możesz zarobić. Nie daj się zwieść szaleństwu promocji. Przecież większość tych przecenionych rzeczy wcale nie jest Ci potrzebna do szczęście.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi