Horoskop Wodnik Listopad

Horoskop Wodnik – Listopad 2017

20.01 – 18.02horoskop wodnik

 

Szykuje się Wodnikom interesujący miesiąc, a to za sprawą Marsa, Wenus i Jowisza. Ta trójka napełni Was wigorem i zachęci do snucia ambitnych planów. Jest duże prawdopodobieństwo, że zaczniesz realizować coś o czym do tej pory ciągle Wodniki marzyły. Mowa tu o nawiązaniu kontaktów międzynarodowych, wyjeździe za granicę do pracy lub stypendium, zaaplikowanie do pracy w jakiejś dużej międzynarodowej firmie czy rozpoczęcie kursu z zamiarem którego nosiliście się od dawna. Bardzo dobrze zapowiada się Wasza stabilizacja emocjonalna. Zachowacie zimną krew w sytuacji lub sytuacjach w których ktoś zacznie Was pouczać odnośnie dziedziny w której to Wy znacie się lepiej. Najtrudniej będzie się opanować kiedy do takiej sytuacji dojdzie w pracy. Osoba spod znaku Skorpiona może pokazać Tobie nową ciekawszą od dotychczasowej ścieżkę kariery.

 

Serce

Jeśli zacznie zależeć Wam na tym by bardziej pogłębiać Waszą relację z partnerem lub partnerką pamiętajcie że istotna jest w związku szczerość i otwartość. Jeśli jesteś osobą, która w samoocenie ma kłopoty z wyrażaniem swoich uczuć to pamiętaj że najistotniejsze jest to co masz do powiedzenia, a nie w jaki sposób to zrobisz. Swoje rozterki i przemyślenia lepiej byście zostawili i nie zaczynali ich przed 26 listopada. Ostatnie dni listopada mogą bowiem pozwolić zobaczyć Wasz związek w nieco innym świetle. Podobna sytuacja dotyczy małżeństw. Wszelkie nieporozumienia starajcie domówić w ostatnich dniach miesiąca. Samotne Wodniki podczas licznych spotkań ze znajomymi mają szanse poznania wyjątkowej osoby. Istotne jest, żeby jednak wychodzić częściej i niekoniecznie ciagle w tym samym gronie. Pozwól sobie na urodzaj wyboru.

 

Dom i Otoczenie

Przyjaciele i znajomi będą non stop wyciągać Ciebie na spotkania. Będą szukać różnych pretekstów do tego by Wodniki spędziły z nimi chodź odrobinę swojego czasu. W ofercie pojawią się kina, kluby, teatry, koncerty a nawet muzea. Będzie to okres w którym nadrobisz swoje zaległości kulturalne. Wodniki będą miały możliwość poznania bliżej osoby które do tej pory znały tylko z widzenia, a które wydawały się im bardzo sympatyczne. Niestety spotka Was kilka rozczarowań, bowiem nie wszystkie będą aż tak sympatyczne na jakie się wydawały. W tym miesiącu wyjątkowo denerwować Was zaczną egocentrycy i osoby przypisujące sobie cudze zasługi. W pierwszej dekadzie miesiąca możesz liczyć na najazd gości i krewnych. Również tych z którymi utrzymujesz połowiczne kontakty. Same odwiedziny okażą się bardzo miłe, do tego stopnia że będziecie chcieli by zostali oni nieco dłużej.

 

Życie Zawodowe

Horoskop Wodnik pokazuje że jesteście w wyjątkowej dla siebie sytuacji. Wszystkie karty trzymacie Wy i to niemal Wy możecie pokierować swoją karierą zawodową podług Waszych oczekiwań. Jeśli posłuchasz swojego przeczucia i rozbudzisz swoją przebojowość to możecie osiągnąć naprawę wiele. Nie rób jednak niczego na siłę. Bo może wolisz trochę jeszcze poczekać – to zrób to lub nie mierz zbyt wysoko. Są osoby które na chwilę obecną zadowolą się dorywczym zajęciem lub pracą na niepełny etat. Może to wynikać z ich sytuacji życiowej. Macie w listopadzie jak zostało już napisane, wszystkie karty w swoim ręku. Uda się Wam osiągnąć to co sobie zaplanowaliście / zaplanowałyście. Istotne jest to by sytuacje oceniać realistycznie. Najlepszymi dniami na szukanie dodatkowych źródeł dochodu to dni między10 a 20 listopada.

4.79/5 (57)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi