Horoskop Wodnik Lipiec

Wodnik

20.01-18.02

 

Serce

Mówi się, że stara miłość nie rdzewieje. Mówi się też, że do tej samej rzeki nie wchodzi się dwa razy. I tego drugiego się trzymaj. Nie myśl nawet, by wracać do starej miłości. Po tak długim czasie, nic już nie jest takie samo, a już na pewno nie stare uczucie. Pamiętaj, też że ludzie się zmieniają. Ty tez jesteś już inną osobą niż te kilka lat temu. Przestań w końcu oglądać się za siebie i śmiało rusz do przodu. Tym bardziej, że w pobliżu Ciebie są osoby Toba zainteresowane. Musisz tylko dać im szansę na bliższe poznanie. Otwórz się na nowości. Może się okazać, że wielka miłość, na którą czekasz z utęsknieniem, jest tuż za rogiem. Wodniki nie będą teraz narzekać na brak zalotników. Zarówno te samotne jak i te w stałych związkach mogą liczyć na upojne letnie noce.

 

Dom i otoczenie

Poczujesz przypływ uczuć. Staniesz się bardziej rodzinny niż zwykle. Do tej pory często uciekałeś od spotkań z najbliższymi. Teraz zaczniesz dużo częściej pojawiać się w rodzinnym domu. Polubisz nawet wizyty u rodziny swojej drugiej połówki. W pierwszej i ostatniej dekadzie lipca będziesz pełen energii i dobrego humoru. Wszystko za sprawą najbliższych oraz znajomych, którzy nie pozwolą Ci się nudzić. Dzięki nim poczujesz klimat lata. Środek miesiąca nie będzie jednak dla Ciebie najlepszy. Stracisz impet i staniesz się nieco ospały. W tym czasie nie waż się powierzać swoich najskrytszych tajemnic przyjaciołom. W tym okresie przede wszystkim unikaj Skorpiona, Barana i Koziorożca. Dużo cieplej przyjmą Cię Wagi i Wodniki.

 

Życie zawodowe

W pracy nawał obowiązków. Twój przełożony przydzieli Ci nowe zadania, z których na pewno się nie ucieszysz. Dodatkowa praca w letnie upalne dni nie wpłynie na Ciebie zbyt dobrze. Kryzys odczujesz w połowie miesiąca. Dobrze chociaż, że początek i koniec lipca zapowiada się trochę lepiej. W tym czasie masz szansę się wykazać i zostać docenionym przez współpracowników. Nauczysz się też kilku nowych rzeczy, zdobędziesz nowe kompetencje, które będziesz mógł wykorzystać w pracy. Absolutnie nie pozwalaj sobie na firmowe plotki. Intrygi mogą obrócić się przeciwko Tobie. Nie wchodź w dyskusje i nie pokazuj zainteresowania takimi tematami. W tym miesiącu możesz liczyć na finansowe nadwyżki. Nie wydawaj ich pochopnie. Zastanów się, jak najlepiej je wykorzystać. Może warto pomyśleć o spłacie długu?

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi