Horoskop Wodnik Kwiecień 2017

Wodnik

20.01 – 18.02

 

W tym miesiącu znacznie wzrośnie Twoja ambicja, przedsiębiorczość i zdecydowanie. Wynikać to będzie z obecności Marsa w Twoim znaku. Co ciekawe będzie widoczna pewna tendencja w Twoim życiu. Im mniej czasu będziesz mieć, tym więcej spraw uda się Tobie rozwiązać korzystnie dla Ciebie. W bardzo krótkim czasie uda się Tobie zmobilizować do działania i do bardziej niż zwykle wytężonej pracy. Jeśli Twoja praca polega na robieniu czegoś na sadach zrywów – ciężko pracuje, jest zrobione i mam chwile wytchnienia – to będziesz w swoim żywiole. Uważaj jednak by nagła pewność siebie jaką będziesz reprezentować nie stała się dla otoczenia zbyt irytująca, bowiem Twoja nadpobudliwość może zacząć irytować Twoje otoczenie. Jeśli jednak już dojdzie do konfliktów wyjdziesz z nich obronną ręką.

 

Serce

Panowie spod znaku Wodnika w tym miesiącu nawiążą bliższa relację z bardzo atrakcyjną kobietą. Spowoduje to dodatkowy wzrost jego samopoczucia i samooceny. Udany podryw spowoduje że zaczniesz czuć się jak zdobywca. Poczuć możesz jednak pewną dozę irytacji. Swoja miłosną przygodę wolałbyś przeżywać w bardziej kameralnym otoczeniu, a nie stanąłeś teraz niema na świeczniku. Kobiet spod znaku wodnika muszą uważać bowiem staną się dużo bardziej podatne na komplementy, które mogą zwrócić im w głowie. Niemniej w tym miesiącu zaczniecie Panie przyciągać do siebie płeć przewiną. Najczęściej panów zaradnych życiowo o wojowniczych charakterach. Wodniki bedące w stałych związkach mają dużą szanse na przeżycie wielu szczęśliwych chwil. Niestety grozą Wam tez nagłe konflikty, które jednak pozwolą oczyścić atmosferę w związku.

 

Dom i Otoczenie

Mimo iż stosunki z domownikami nie będą układać się najlepiej, to Wodniki będą mogły liczyć na ich pomoc niemal w każdej sytuacji. Sprzyja Wam bowiem Wenus dzięki której między ludźmi pojawia się wiele serdeczności i życzliwości. W Twoim otoczeniu może być ktoś kto potrzebuje pomocy, ale jest na tyle nieśmiały że o nią nie poprosi. Warto by Wodniki wyszły do tej osoby z propozycją pomocy. W przyszłości okaże się Wam ta osoba bardzo pomocna i serdeczna. Dzięki znakowi Barana, który będzie Ci życzliwy czeka Ciebie ożywienie towarzyskie. Możesz śmiało zacząć chodzić na wielkie imprezy lub kameralne spotkania – w zależności co bardziej Tobie odpowiada. Samotne Wodniki to właśnie na nich poznają ciekawą osobę którą mogą się zainteresować. Możesz też w tym miesiącu czuć się towarzysko na świeczniku. Niestety zacznie Cię to po pewnym czasie irytować.

 

Życie Zawodowe

Wodniki zajmujące się handlem mogą odczuć spadkiem obrotów. Szczęśliwie nie jest to początek krachu gospodarczego oraz żadna dłuższa tendencja. W połowie miesiąca problem ten powinien zniknąć, więc bankructwo Wam nie grozi. Sytuacja ta wpłynie jednak na Twoje ożywienie mające na celu podniesienie obrotów, które zakończyć się mogą stałą tendencją wzrostową również w kolejnych miesiącach. Nie licz jednak na żaden cud, musisz bowiem bardziej zakasać rękawy. Wodniki mogą również spotkać się z kimś kto podrzuci im dobry pomysł jak wyjść z finansowego dołka. Warto tą osobę zapamiętać, jest ona bowiem Tobie życzliwa. Wodniki pracujące w korporacjach przez swój nagły dobry humor mogą zderzyć się z kimś zazdrosnym, który może przysporzyć im przykrości. Pamiętaj że ta osoba jest Wam trwale nieżyczliwa.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi