Horoskop Wodnik Grudzień 2017

Horoskop Wodnik – Grudzień 2017

20.01-18.02

 

Serce

Jeśli wsłuchasz się w swoją intuicję, miłosne zawiłości w końcu się wyjaśnią. Podejmiesz słuszna decyzję, która pozwoli Ci oczyścić relacje w Twoim związku lub zakończyć go bez szkody dla żadnej ze stron. W małżeństwach Wodników zrobi się dość nerwowo, a wszystko przez partnera, który postanowi postawić na swoim. Nie denerwuj się i nie działaj pod impulsem. W innym razie nie unikniesz gorzkich słów, których potem będziesz bardzo żałować. Nawet jeśli wydaje Ci się, że masz rację, odpuść i zadbaj o rozsądny kompromis w sprawie. Wyciągniesz rękę na zgodę. Ukochana osoba doceni to i pogodzi się z Tobą w wyjątkowo miły sposób. Samotne Wodniki powinny słuchać siebie i konkretnie zidentyfikować swoje potrzeby. Wiedząc czego chcesz, w końcu znajdziesz to w tej drugiej osobie i może w końcu Twoje serce zabije mocniej.

 

 

Dom i otoczenie

W tym roku święta Cię zaskoczą. Będziesz bardzo zajęty bujaniem w obłokach i nim się spostrzeżesz zostanie już niewiele czasu na zakup prezentów i przygotowania do spotkań z rodziną. Szczęście Cię jednak nie opuści i uda Ci się zdarzyć ze wszystkim na czas. W trymiga załatwisz choinkę, upieczesz ciasto, zdobędziesz wymarzone podarki dla najbliższych. Atmosfera w domu niekoniecznie będzie jednak iście świąteczna. Przygotuj się na mało przyjemne rozmowy przy wigilijnym stole. Zamiast serdecznych pogawędek i kolędowania, raczej czeka Cię wywlekanie rodzinnych brudów na światło dzienne. Nie unikniesz kłótni i utarczek. Na szczęście napiętą atmosferę rozluźnią przyjaciele. Na nich zawsze możesz liczyć. Z nimi miło spędzisz czas już po świętach i w Sylwestra.

 

 

Życie zawodowe

Zapał do pracy może Cię na chwilę opuścić. Musisz jednak walczyć z wszechogarniającym Cię lenistwem. O ile weźmiesz się do działania, możesz wiele zyskać. Jeśli jednak postanowisz obijać się aż do nowego roku, nastaw chociaż ucha na firmowe plotki. Może dowiesz się czegoś, co pomoże Ci przetrwać ten nostalgiczny czas. Cos czego dowiesz się pokątnie, prawdopodobnie wpłynie też na Twój przyszły sukces zawodowy. Spróbuj być dociekliwy, ale nie nachalny, bo wzbudzisz podejrzenia współpracowników. Uważaj też, o czym opowiadasz innym. Nie mów za dużo, bo wszystko obróci się przeciw Tobie. Nie odsłaniaj wszystkich kart. Zdobywaj wiedzę, kojarz fakty. Wodniki, które szukają obecnie nowej pracy, niech nie liczą, że intratne oferty same będą do Was spływać. Jeśli chcesz otrzymać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do wymarzonej firmy, musisz się o to zatroszczyć. Popracuj nad wyglądem i treścią CV.

 

Oto jest horoskop wodnik – ostatni już w tym roku. W tym miejscu cała redakcja życzy Państwu udanego nowego 2018 roku. Niech będzie to dla Państwa to rok w którym spełnią się wszystkie Państwa życzenia, dopisze zdrowie, miłość oraz zdrowie.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi