Horoskop Wodnik Czerwiec 2017

Wodnik

20.01-18.02

 

Serce

W tym roku dość szybko wyjedziesz na wakacje. Ledwo ujrzysz pierwsze promienie słońca, zapragniesz wyjechać i odpocząć. Na pewno tego nie pożałujesz. Szykuje się wakacyjna miłość, która może przerodzić się w coś całkiem poważnego. Nie opędzisz się od adoratorów, dlatego wybieraj z rozwagą. Najbardziej udane będą randki z Baranami, Bliźniętami i Wagami. Szukaj ich w swoim otoczeniu. Związki, które rozpoczną się pod koniec czerwca, mają szansę na długowieczność. Wszystko nabierze tempa i nim się obejrzysz, staniesz przed ołtarzem u boku ukochanej osoby. W stałych związkach bez rewelacji.

 

Dom i otoczenie

Szczęściu rodzinnemu sprzyjać będzie Jowisz. Jeśli masz rodzeństwo, zapanuje między Wami zgoda. Zbliżycie się do siebie w rodzinie. Odnowisz też kontakty z dalszymi krewnymi, którzy bardzo chętnie zaproszą Cię do siebie. Nie odkładaj tego wyjazdu, na pewno nie pożałujesz. Jeśli szukasz porady, to tym razem zapomnij o przyjaciołach. Choć ich chęci będą najszczersze, tylko zamieszają Ci w głowie. Nie wyjdzie z tego nic dobrego. Ich ogląd na problematyczną dla Ciebie sytuację jest zgoła inny niż Twój. Niestety nie porozumiecie się w tej kwestii. Świetnie dasz sobie radę w pojedynkę.

 

Życie zawodowe

Przed Tobą same sukcesy – zarówno finansowe jak i zawodowe. Przed Tobą zdecydowanie najlepszy moment na usamodzielnienie się i realizację własnych, długo odkładanych planów. Czas zrealizować swoje marzenia, Taka okazja może się już nie pojawić! Bez problemu pogodzisz pracę zawodową z nowymi zajęciami. Jesteś teraz pełen sił i energii. Nie próbuj tylko robić wszystkiego pro bono czy za półdarmo. nie o to w tym chodzi. Na szczęście masz u swego boku partnera, który wybije Ci takie pomysły z głowy.

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi