Horoskop Waga ♎

Strona główna » Horoskop Waga ♎

Horoskop Waga ♎ – Czerwiec 2018

23.09 – 22.10

 

Na początku czerwca możesz nie być w najlepszej formie. Prawdopodobnie czekają Cię problemy w sprawach zawodowych. W tym czasie nie planuj żadnych przewrotów w tej sferze życia. Szczęśliwy los powróci do Ciebie dopiero w drugiej połowie miesiąca – również w miłości. Niektóre Wagi czeka płomienny letni romans.

 

Serce

Wagi wyczekujące wakacyjnych romansów, mogą już szykować się na wielkie uniesienia. Poczekaj jednak do drugiej połowy miesiąca, bo pierwsze dwie dekady mogą nie być dla Ciebie najszczęśliwsze. Kolejne dni przyniosą już ciekawe znajomości. Osoba, która pojawi się u boku Wagi w niektórych przypadkach okaże się tą jedyna na całe życie, w innych – szybko stanie się jasne, że Twoje serce się pomyliło. W stałych związkach sprawy będą toczyć się bardzo pomyślnie. W tym miesiącu raczej nie czekają Was większe kłótnie i nieporozumienia. Wakacyjny nastrój sprawi, że poczujecie się znów jak nastolatkowie. Twoja druga połówka nieraz Cię zaskoczy. Po raz kolejny utwierdzisz się w mniemaniu, że trafiłeś na bratnią duszę. Połączy Was teraz nie tyle namiętność, co prawdziwa przyjaźń i oddanie. Niejedna osoba w Waszym towarzystwie będzie Wam zazdrościć takiej relacji. Uważaj jednak na zazdrośników. Mogą namieszać i po sielance…

 

Dom i otoczenie

Będzie Cię rozpierać energia. To sprawi, że postanowisz zaprowadzić w domu nowe porządki. W niektórych sprawach Wagi będą nieugięte. Może nie wszystkim domownikom od razu spodoba się taka postawa, ostatecznie jednak wszyscy będą zadowoleni z efektów wspólnych działań. Jeśli posiadasz dzieci, odpuść im trochę. Niedługo koniec roku szkolnego i długo wyczekiwane wakacje. Daj im wolną rękę co do wakacyjnych planów. Niech młodsze spotykają się ze znajomymi, a starsze wyjadą w góry czy nad morze. Wszyscy będą Ci wdzięczni za Twoje zrozumienie i trochę luzu. Pamiętaj jednak, by nie przesadzić. Kontrola rodzicielska też jest potrzebna. Ty również nieco się odprężysz. Odwiedzi Cię dobra przyjaciółka. Powspominacie stare czasy. Być może w Twoim otoczeniu pojawi się jeszcze kilku starych znajomych. Nie daj sobie jednak wchodzić na głowę. Unikaj ludzi, którzy za wszelką cenę chcą być w centrum zainteresowania i jak najwięcej wiedzieć o Tobie. W szczególności źle wpływać na Ciebie i Twój nastrój mogą Skorpiony i Byki.

 

Życie zawodowe

W pierwszej dekadzie czerwca w pracy nie będziesz mieć zbyt łatwo. Czeka Cię sporo obowiązków. Niestety nie pójdzie to w parze z podwyżką czy nawet dobrym, motywującym słowem ze strony szefa. W tym czasie nie planuj żadnych zawodowych rewolucji. Również zabieranie się za dodatkowe kursy czy inne zajęcia nie wróży nic dobrego. W większości takie działania zakończą się fiaskiem. Na początku miesiąca z finansami nie będzie najlepiej. Nie planuj w tym czasie żadnych większych wydatków. Dopiero druga połowa czerwca okaże się dla Ciebie bardziej łaskawa. Twoje relacje ze współpracownikami zaczną układać się po Twojej myśli. Wagi, szczególnie te z początku lutego, będą zaskakująco skuteczne we wszelkich negocjacjach i z łatwością przekonają otoczenie do swoich pomysłów. Portfela pilnuj przede wszystkim w dniach od 7 do 11 czerwca. Wtedy bardzo strzeż się oszustów.

 

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 01.06.2018

Kategoria.: Horoskop Waga

 

4.89/5 (139)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi