Horoskop Waga Wrzesień

Waga

23.09-22.10

 

Serce

Dla samotnych Wag już początek września zapowiada się bardzo ekscytująco. Do Twoich drzwi zapuka miłość, a przynajmniej spore zauroczenie. Również Wagi w związkach mogą liczyć na gorące chwile z partnerem. Wasze relacje jeszcze się pogłębią i tylko potwierdzicie przed sobą, że jesteście stworzeni właśnie dla siebie. Układ planet na wszystkie Wagi wpłynie bardzo korzystnie. Staniesz się kochankiem rodem z romantycznych książek i filmów. Będziesz czarujący, opiekuńczy i czuły wobec osoby, na której najbardziej Ci zależy. Dzięki takiemu nastawieniu, sprawisz sobie i partnerowi wiele przyjemności. Zrelaksujecie się we własnym towarzystwie. Nic więcej do szczęścia nie będzie Wam potrzebne. Wagi w stałych, długoletnich związkach powinny dodatkowo pomyśleć o weekendowym wyjeździe ze swoją drugą połówką. W ten sposób oderwiecie się od prozy dnia codziennego. Na chwilę zapomnicie o obowiązkach domowych, dzieciach i rodzinie. Zajmiecie się tylko i wyłącznie sobą.

 

Dom i otoczenie

Towarzysko najciekawszy będzie początek września. Przede wszystkim młode Wagi wciąż będą w ruchu. Atrakcje zapewni Ci nie tylko najbliższa osoba, lecz także krewni i znajomi. Sporo będzie się działo, a wszyscy wokół postrzegać będą Cię jako prawdziwego gospodarza domu. Starsze Wagi również nie będą narzekać na brak wrażeń. Rodzina zgotuje Ci niemałą niespodziankę. Środek miesiąca Wagi poświęcą na pielęgnowanie własnego ja. Niektóre oddadzą się swoim pasjom i hobby, inne – zaszyją się w domowym zaciszu. Ktoś może mieć do Ciebie pretensje o ten nagły zwrot w Twoim życiu. Przecież jeszcze niedawno miałeś tyle energii do wspólnych zabaw i spotkań. Nie przejmuj się jednak tymi, którzy nie rozumieją, że każdy potrzebuje mieć chwilę dla siebie. Skup się na własnych przyjemnościach. Wiele satysfakcji sprawi Ci oderwanie się od domowych obowiązków i prozy życia. Zrelaksuj się z najbliższą swojemu sercu osobą, gdzieś z dala od narzekań i kłopotów innych ludzi. Przecież dadzą sobie bez ciebie świetnie radę. Wrócisz wypoczęty i zrelaksowany. Gotowy na to co zgotuje Ci los w kolejnych miesiącach.

 

Życie zawodowe

Pierwsze dni września spędzisz bardzo pracowicie, ale też bardzo owocnie. Układ planet rozbudzi Twoją intuicję. Z łatwością zidentyfikujesz osoby, które mogą w dużej mierze wpłynąć na Twój przyszły sukces. Dzięki swojemu wrodzonemu wdziękowi i umiejętności wzbudzania sympatii u innych, zyskasz kilka wartościowych kontaktów. Powinieneś bacznie przyglądać się poczynaniom swoich współpracowników. Komuś może powinąć się noga i za swój błąd prawdopodobnie obwini właśnie Ciebie. Przygotuj się na taki obrót spraw i miej w zanadrzu argumenty na własną obronę. Wagi urodzone w ostatnich dniach września będą miały nosa do interesów. Możesz śmiało zainwestować trochę gotówki. Nie musi to być od razu giełda papierów wartościowych. Może zdecydujesz się na zakup samochodu, mieszkania albo domu.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi