Horoskop Waga Styczeń

Waga

23.09 – 23.10

Serce

Dzięki pomocy Wenus uda Ci się oczarować niejedną osobę. Wagi, zarówno te samotne jak i te w związkach, budzić będą powszechne zainteresowanie. Single na pewno ucieszą się z tej sytuacji. Posypia się propozycje spotkań i wspólnych wyjść na karnawałowe imprezy. Możesz być pewny, że miło spędzisz czas i poznasz wielu interesujących ludzi. Wśród nich prawdopodobnie znajdzie się ktoś, komu mocno zawrócisz w głowie. Nie od razu jednak to zauważysz. Również Wagi posiadające partnerów będą towarzysko rozchwytywane. Nie zawsze będzie się to podobało Twojej drugiej połówce. Może pojawić się chwilowa zazdrość z jego strony. Na szczęście szybko załagodzisz sytuację. Pokaż partnerowi, że jest dla Ciebie najważniejszy i nie musi się obawiać żadnej konkurencji. Wagom z końca września i początku października przyjdzie to z wielką łatwością. Z kolei osoby urodzone po 14 października będzie kusił flirt z nieznajomym. Jeśli jesteś w parze i zależy Ci na związku, daruj sobie takie znajomości. Jeżeli jednak jesteś samotną Wagą, nie odmawiaj sobie chwili przyjemności. Ten jedyny może stanąć na Twojej drodze szybciej niż myślisz.

 

Dom i otoczenie

Od początku roku powinieneś postawić na relacje rodzinne. Bardzo możliwe, że będziesz potrzebny bliskim, by pomóc im rozwikłać jakiś palący problem czy załagodzić konflikt. Nie ignoruj próśb krewnych, którzy zwrócą się do Ciebie z prośbą o radę. Pamiętaj jednak, by ograniczyć się do mediacji i porad. Nie narzucaj swojego zdania .Twój obiektywizm i znajomość sprawy od podszewki okażą się nieocenione. Wagi posiadające dzieci będą im teraz bardzo potrzebne. Młodsze mogą mieć problem z rówieśnikami w szkole. Z kolei starsze prawdopodobnie mierzą się teraz z ważnymi życiowymi decyzjami. Pamiętaj, że dla nich równie istotne mogą być wybór szkoły czy młodzieńcze rozterki miłosne. W każdej z tych spraw postaraj się być autorytetem i dobrym doradcą. Wagi, które jeszcze przed sobą mają decyzję o zamążpójściu czy powiększeniu rodziny, skupią się na razie na pielęgnowaniu relacji towarzyskich. Nie ominiesz żadnej imprezy czy spotkania z przyjaciółmi. Każde wyjście będziesz wspominać pozytywnie. Wiele będzie się działo. Natłok wrażeń pozytywnie nastawi Cię na kolejne dni. Szukaj wśród siebie osób spod znaku Byka, Lwa i Ryby – choć każdy z nich należy do innego trygonu świetnie się dogadacie.

 

Życie zawodowe

Właśnie otwiera się Twoja droga do awansu. Na razie jednak nic na siłę. Nie rzucaj się od razu do wyścigu szczurów o wolną posadę. Warto chwilę odczekać i zbudować sobie mocny grunt pod przyszły sukces. Bądź jak zawsze uprzejmy i koleżeński, a swoje obowiązki wykonuj sumiennie i z dużym zaangażowaniem. Twoje starania w odpowiednim momencie zostaną docenione. Ignoruj współpracowników, którzy motywują Cię do walki o awans już teraz. Ich zamiary mogą nie być bezinteresowne. Być może ktoś chce wystawić Cię na pośmiewisko i wykluczyć spośród osób, które przełożony bierze pod uwagę przy ewentualnych promocjach na wyższe stanowiska. Najlepsze chwile w pracy jeszcze przed Tobą. Szczególnie przykładaj się do pracy w drugiej dekadzie stycznia. Dotyczy to także osób posiadających własną działalność. Ciężka praca się opłaci. Być może uda się zakontraktować sporego klienta. Pod koniec miesiąca sytuacja wszystkich Wag poprawi się. Jeśli jednak brakuje Ci trochę gotówki, o kredytach myśl tylko między 15 a 19 stycznia. Pozostałe dni miesiąca nie sprzyjają zaciąganiu pożyczek i innych zobowiązań.

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi