Horoskop Waga Styczeń 2017

Waga

23.09 – 23.10

Z trudem odnajdziesz się w firmie po okresie świąteczno-noworocznym. Pełna wigoru, nowych pomysłów i noworocznych postanowień wkroczysz do firmy gdzie spotka Ciebie rzeczywistość. Twoje pomysły mogą spotkać się z krytyką i niezrozumieniem. Szczęśliwie po 9 stycznia karta się odwróci a Twoje życie nabierze tępa. Twoja asertywność znacznie wzrośnie co pozwoli Tobie walczyć o Twoje pomysły, których część o ile uda się je Tobie zrealizować – przyniosą wymierne korzyści.

 

Serce

Zanim zaczniesz podejrzewać partnera o niezrozumienie, czy nawet o romanse, zastanów się dwa razy, odetchnij i pomyśl czy przypadkiem Twoja fantazja ponownie nie wiedzie Ciebie na manowce. Bowiem Twoje podejrzenia koniec końców okażą się bezpodstawne a mogą mocno naruszyć Wasze relacje w związku. W drugiej połowie miesiąca Twoje poprzednie obawy całkowicie powinny zniknąć. Od 15 stycznia w związku Wasze relacje przyniosą odbudowanie nadwątlonego zaufania  w czym pomoże namiętny sex. Wtedy to do związku zawita ponownie namiętność a temperatura Waszych uczuć będzie tylko rosła.

Dom i Otoczenie

Jeśli czujesz że potrzeba jakiś zmian w Twoim życiu, nie czekaj – działaj !. Nowy rok to najlepszy moment by coś zmienić w swoim życiu. Pamiętaj że nie musisz wywracać cały dom do góry nogami. Zmiany mogą być niewielkie ale dla Ciebie istotne. Nowe lustro, zasłony czy dywaniki do samochodu, co biorąc pod uwagę że poprawi się Tobie gust od połowy miesiąca dodatkowo powinno Ciebie zmotywować do zmian. Pamiętaj jednak o rodzinie, że warto z nimi przedyskutować proponowane przez Ciebie zmiany.

 

Życie zawodowe

Od połowy miesiąca otrzymasz dodatkowe wsparcie w swojej karierze. Nie możesz tylko do tego momentu się poddać lub zniechęcić. Niestety nie wszystko potoczy się po Twojej myśli, ale nie będzie aż tak źle. Istotne jest byś nie przywiązywała się zbytnio do swojego pierwotnego planu, bowiem będziesz musiała go nieco modyfikować. Bądź więc otwarta na nowe możliwości, które to pozwolą wyjść w całym rozrachunku na plus. Również tym finansowym.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi