Horoskop Waga Sierpień

Waga

23.09 – 22.10

 

Sierpień dla Wag to miesiąc w którym znajdują się pod życzliwym im znakiem Lwa. Miesiąc ten upłynie Wam beztrosko, w rodzinnej atmosferze i w spokoju ducha. Jest to okres, w którym możecie spokojnie podróżować i uprawiać sporty znaczniej bardziej systematycznie niż dotychczas. Letnie wieczory zaczniecie spędzać w kinie czy teatrze ale najlepiej na świeżym powietrzu. Wagi będą ponadto bardziej twórcze i wrażliwe na otaczające je piękno. To wszystko odbije się pozytywnie na Wasze życie sexualne z partnerem. Staniecie się dużo bardziej „milosne”. Zaczniecie flirtować co zacznie działać jak magnes na płeć przeciwną. Jest też szansa na to że zaczniecie zwracać większa uwagę na zdrowy tryb życia ale nie ze względu na kłopoty zdrowotne, tylko że uznacie że czas najwyższy na prawidłową dietę, która połączona z wysiłkiem sportowym przyniesie Wam znaczną poprawę kondycji fizycznej i upragnionej sylwetki.

 

Serce

Wenus będzie pchać Was w objęcia flirtu, zabaw z płcią przewiną czy wspólne z partnerem lub pretendentem do bycia partnerem wyjazdy lub nocne wypady na miasto. Będziecie czuć potrzebę chwili miłosnego zapomnienia. Dotyczy to Wag zarówno samotnych jak i w związkach. Wagi w związkach uważajcie żeby ta chwila nie spowodowała u Was w życiu perturbacji domowych. Wagi będące w stanie wolnym, mogą sobie na ta chwilę pozwolić. Jednak z głową wybierajcie osobę z którą ta chwile przeżyjecie.  Może to być ktoś dla kogo stracicie głowę i oszalejecie na jego punkcie. Jeśli jest to już ta jedyna osoba, możecie nawet odważyć się na miłosne wyznania w krótkim czasie. Wagi po przejściach również mogą pozwolić sobie na zaprzestanie umartwiania się nad sobą. Mogą bez większych obaw oddać się sierpniowemu szaleństwu, oczywiście z umiarem. Nawet Wagi starsze w tym czasie mogą przypomnieć sobie swoje młodzieńcze lata. Wagi z pierwszej dekady października świetnie wypoczną w towarzystwie swojego partnera na zaplanowanym urlopie. Wagi urodzone między 4 a 7 października mogą spokojnie popuścić nieco pasa, bowiem w sierpniu czeka ich nieoczekiwany zarobek wynikły z życia zawodowego. Macie też szanse na odnowienie starej znajomości która ostatnimi czasy mocno została przykurzona. Najbardziej wystawione na miłosne zabawy będą Wagi urodzone w ostatnich dniach znaku. To Wam najbardziej dokucza codzienna monotonia i znużenie. Pamiętajcie jednak że sierpień się wreszcie skończy i warto powrócić do codzienności.

 

Dom i Otoczenie

Będzie chętnie, wręcz zaczniecie wypatrywać różnego rodzaju imprez organizowanych na świeżym powietrzu. Będziecie tam gościć ze znajomymi jak również z członkami swojej rodziny. Wasz entuzjazm i chęć zabawy będą działy bardzo pozytywnie na relacje rodzinne. Jeśli jesteście rodzicami to dzieci pójdą za Wami i za Waszym nastrojem. Partner też odczuje poprawę Twojego nastroju i skwapliwie go wykorzysta do tego byście spędzili wiele wieczorów razem bawiąc się przy tym po rodzicielsku. Samotne Wagi korzystając z ożywionego życia towarzyskiego przyciągną do siebie swoich znajomych. Ogólnie w tym miesiącu nie będziecie cierpieć na brak zainteresowania swoją osoba.

 

Życie zawodowe

Niestety, miesiąc w którym będzie myśleć o życiu towarzyskim spowoduje że wszelki zapał do pracy zniknie Wam. Jest też tego dobra strona medalu. Fochy szefa, kłopoty z kolegami i koleżankami z pracy nie będą robiły na Was żadnego wrażenia. Co więcej pozytywne nastawienie udzieli się również właśnie Waszym kolegą i koleżanką z pracy z którymi odbudujecie albo zbudujecie nowe pozytywne relacje. Niemniej jednak, jeśli szykują się jakies nowe projekty zgłosicie się do nich z zapałem. Po pewnym czasie, jak okaże się że projekty te zajmą Wam więcej czasu poczujecie w stosunku do nich duży dystans, ale słowo się rzekło – więc robić trzeba. Inaczej narazisz się nie tylko szefowi ale i swojemu otoczeniu. Więc od połowy miesiąca zakasaj rękawy i do dzieła. Wytężona praca w tym miesiącu może przynieść Tobie nagły niespodziewany zastrzyk gotówki, który spożytkujesz najprawdopodobniej na życie towarzyskie, tym bardziej że nie czekają Ciebie nagłe duże wydatki. Na pokaźny przypływ gotówki mogą przygotować się Wagi urodzone miedzy 4 a 7 października. Będzie to wiązało się u nich ze wzrostem ich prestiżu w firmie, awansem, wygranymi wyborami publicznymi w jakiejś pozarządowej organizacji lub zwyczajnie premią. Wagi urodzone między 20 a 26 września mogą liczyć na zakończenie się sporu, który ciągną się latami, który zakończy się nieco nieoczekiwanie po  ich myśli co pozwoli im znacznie powiększyć swoje oszczędności lub załatać znaczną część domowego budżetu.

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi