Horoskop Waga Październik

Waga

23.09-22.10

 

Serce

Samotne Wagi na pewno nie będą narzekać na brak wrażeń. Październik przyniesie wiele spotkań z przyjaciółmi. Podczas jednego z nich dostrzeżesz do tej pory nieodkryte wdzięki osoby z bliskiego kręgu Twoich znajomych. Wpadniecie sobie w oko i jeśli tylko na to pozwolisz, Wasze relacje wejdą na nowy poziom. Nie traktuj zalotów jako żart, daj się ponieść chwili. Ten flirt może przerodzić się w poważny związek, którego od tak dawna wypatrujesz. Wagi w stałych związkach również nie będą ubolewać z powodu braku doznań. Partner miło Cię zaskoczy. Szykuj się!

 

Dom i otoczenie

Musisz trzymać nerwy na wodzy. Nie raz rodzina spróbuje wyprowadzić Cię z równowagi. Ty jednak, dzięki swojemu wrodzonemu spokojowi, nie dasz ponieść się emocjom i unikniesz wielu niepotrzebnych kłótni. Napięcia w rodzinie spowodowane będą zmianami. Musisz zrozumieć, że nic nie trwa wiecznie: rodzice się starzeją, dzieci mają swoją wizję dorosłości, rodzeństwo idzie w swoje ślady… Jeśli poczujesz, że sytuacja Cię przerasta, wyjedź na kilka dni i odetnij się od życia codziennego. Zabierz ze sobą partnera lub przyjaciół, którzy z pewnością pomogą Ci na chwilę zapomnieć o codzienności. Zmiana otoczenia pomoże Ci złapać oddech i naładować baterie.

 

Życie zawodowe

W pracy wszystko pójdzie jak po maśle. Zrobisz swoje a wolny czas poświęcisz na nadrobienie zaległości i podnoszenie kompetencji. Pomyśl o jakimś kursie doszkalającym. Prędzej czy później Twój wysiłek zostanie doceniony. Poświęcaj się swojej pracy w stu procentach i staraj się zyskać sympatię kluczowych osób w firmie. Nawiązuj nowe relacje i pielęgnuj już te zdobyte. Po raz kolejny współpracownik poprosi Cię o pomoc. Zanim jednak zdecydujesz się go odciążyć, sprawdź czy nie próbuje władować Cię na minę. Skup się przede wszystkim na sobie. Już niedługo to Ci się opłaci. Nie myśl jednak, żeby w tym miesiącu trwonić pieniądze. W tym miesiącu na Twoje finanse duży wpływ ma ułożenie planet. Saturn nie sprzyja Ci w tym temacie. Uważaj, by się nie zadłużyć. Planuj wydatki!

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi