Horoskop Waga Marzec 2017

Waga

23.09-22.10

 

Serce

W tym miesiącu spoważniejesz. Staniesz się bardziej odpowiedzialny. Dojrzejesz też do pewnych decyzji. Wagi w związkach nieodwołalnie postanowią o dalszych losach u boku partnera. Niektóre zadecydują o separacji lub ostatecznym zerwaniu z ukochaną osobą, inne – wręcz przeciwnie, zadeklarują swoje uczucia wobec partnera i chęć stabilizacji. Wytrwać w decyzji pozwoli Ci Wenus, która już od początku marca będzie nad Tobą czuwać. Również dzięki niej wolne Wagi z impetem ruszą na podbój samotnych serc. Szczęście sprzyjać będzie przede wszystkim osobom urodzonym  we wrześniu. Nie bój się ponieść emocjom. Nie zabraknie namiętnych chwil we dwoje i zmysłowych przyjemności. Szczególnie ogniste i szalone będą ostatnie dni marca. Odczują to przede wszystkim samotne Wagi urodzone po 18 października.

 

Dom i otoczenie

Niektóre Wagi do tej pory były zbyt pobłażliwe dla domowników, przez co dały sobie wejść na głowę. Teraz to się zmieni. Pluton będzie Ci sprzyjał, szczególnie w trakcie poważnych rozmów z bliskimi. Powiesz komu trzeba, co leży Ci na sercu i w końcu zaprowadzisz porządek. Posłuch zyskają przede wszystkim Wagi urodzone po 16 października. Pozostałe osoby spod tego znaku nie będą miały tak lekko w relacjach rodzinnych. Może dojść do kłótni nawet o najmniejszy drobiazg. Młode Wagi bardzo będą chciały oderwać się od domowych obowiązku. Z opresji wybawią Cię przyjaciele. Nie będziesz się z nimi nudzić. Choć pogoda może nie sprzyjać zabawom na świeżym powietrzu, Tobie uda się skorzystać z kilku słonecznych dni zapowiadających wiosnę. Jeśli aura poprawi się na nieco dłużej pomyśl o weekendowym wyjeździe. Dotyczy to także Wag, które posiadają dzieci. Warto spędzić trochę czasu na łonie natury,

 

Życie zawodowe

W pracy bardzo wiele będzie zależeć od Twoich relacji z kolegami i koleżankami. Nie zabraknie Ci pewności siebie Musisz jednak wyważyć emocje i nie dać się zwariować. Jeśli w siebie uwierzysz pociągniesz zespół za sobą i uda Wam się zakończyć projekty zgodnie z terminem. Jeżeli jednak zaczniesz się za bardzo wywyższać i kierować współpracownikami, może odbić Ci się to czkawką. Ludzie odwrócą się od Ciebie i zostaniesz z nawałem obowiązków bez pomocy. To samo tyczy się Wag zatrudnionych w biurach jak i tych, które pracują fizycznie. Po 17 marca nie powinieneś uganiać się za dodatkowym zarobkiem. Praca dorywcza nie jest wskazana. Jeśli wpadniesz w wir pracy, długo możesz z niego nie wyjść, a finansowo wcale nie odbijesz się od dna. Jedyne co odczujesz to potężne zmęczenie. Bezrobotne Wagi powinny postawić na szkolenia i podnoszenie kwalifikacji. To dobry czas na zapisanie się na kursy i seminaria. Może warto pomyśleć też o studiach?

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi