Horoskop Waga Maj

Strona główna » Horoskop Waga ♎

Horoskop Waga ♎ – Maj 2018

23.09 – 22.10

 

Od początku maja poczujecie jak rozpiera Was energia. Wagi staną się pełne entuzjazmu i chętnie podejmą się nowych przedsięwzięć i wyzwań. Zapragniecie zmienić coś w swoim życiu Przeszkody które pojawią się na Waszej drodze uda się Wam pokonać bez większego trudu. Uważajcie między 18 a 25 maja. W te dni może przytrafić się Wam coś co narazi Was na dużą dawkę stresu. W tych dniach zachowajcie zwiększoną ostrożność i nie róbcie niczego zbyt pochopnie.

 

Serce

Wenus nie pozwoli Wagom się nudzić, nawet tym których poprzednie związek był niewypałem i przysporzył niemało przykrości. Szybko zapomnicie o kłopotach i dawnych ranach w czym pomoże Wam niedawno poznana osoba. Randki, wspólne romantyczne wyjścia czy nawet wspólny wyjazd – to jest to co powinno Was spotkać bez zbędnych starań z Waszej strony. Istotne jest to, żeby samotne Wagi, nie zastanawiały się czy warto oddać się w wir nowej przygody. Pamiętajcie, że życie toczy się dalej i jeśli nie odważycie się to druga identyczna okazja się już nie nadarzy.

 

Dom i Otoczenie

W kwestiach domowych Wagi poczują potrzebę odremontowania swojego mieszkania. Niestety od 7 maja do połowy maja może pojawić się trochę kłopotów. Będzie Wam niezmiernie trudno umówić się nawet z hydraulikiem nie mówiąc już o poleconym glazurniku. Dlatego jeśli remont jest koniecznością, to warto go mieć za sobą już w drugim tygodniu maja. W domu mogą pojawić się kłopoty nie tylko natury remontowo-budowlanej. Wasz partner lub partnerka może zacząć zachowywać się tak, jakby była to nowa nieznana Wam osoba. Warto zwrócić się w stronę swoich przyjaciół i pobyć nieco w ich towarzystwie. Poczujecie wtedy że nie jesteście sami na tym świecie i co więcej macie szansę zapomnieć nieco o codziennych swoich kłopotach. Najwięcej wsparcia udzieli Ci Twój przyjaciel spod znaku Lwa.

Życie Zawodowe.

Zapału do pracy nie zabranie w tym miesiącu żadnej Wadze. Mars doda Wam tyle sił, że niektórzy mogą uznać Was wręcz za zbyt pobudliwe w pracy. Wasz szef i inny którzy są nad Wami mogą zacząć Was irytować do tego stopnia, że zaczniecie myśleć o zmianie pracy. Jest jednak coś co Was powstrzymuje – może to być rodzina, kredyt czy planowana niebawem inwestycja. Jeśli jednak że jest to czas na zmiany, to nie wahajcie się zbyt długo. Rozpoczyna się dla Was okres roku w którym możecie osiągnąć najwięcej. Macie szansę założyć własną firmę i nie patrząc na nikogo mieć swój własny biznes. W pierwszych dniach maja powstrzymajcie się z wydatkami. Coś co w tych dniach kupie może okazać się nic niewartym bublem.

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 28.04.2018

Kategoria.: Horoskop Waga Maj

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi