Horoskop Waga Maj 2017

Waga

23.09-22.10

 

Serce

Bezpieczeństwo i spokój, jakie daje Ci Twój partner, są dla Ciebie jak spełnienie marzeń. Osiągnąłeś stabilizacje, na której Ci zależało. Maj przyniesie jednak nowe pragnienia. Miłosna sielanka zacznie Cię nieco nudzić. Kusić i ekscytować zaczną Cię za to nieodkryte dotąd namiętności. Flirt z nieznajomym to jedna z wielu rzeczy, o których teraz myślisz. Twoje pragnienia mogą się spełnić. Uważaj jednak, by to wszystko nie skończyło się dla Ciebie tragicznie. Twoje grzeszki, nawet te popełnione tylko w myślach, mogą wyjść na jaw i zmącić spokój w Twoim związku. Przygotuj się na dni miłosnej, nerwowej szarpaniny i scen zazdrości ze strony Twojej drugiej połówki. Konflikt dodatkowo podsycał będzie wojowniczy Mars. Jeżeli z Twoim partnerem łączy Cię prawdziwe, naprawdę głębokie uczucie, przetrwacie tę próbę. Pytanie czy na pewno chcesz sprawdzać, jak silne są Wasze więzi. Tak czy siak zaufanie trudno będzie odbudować. Wierne Wagi nie muszą obawiać się żadnych perturbacji w związku. Z kolei samotni spod tego znaku mogą spodziewać się uśmiechu losu.

 

Dom i otoczenie

W maju znajomi raczej o Tobie zapomną. Nie będziesz mógł liczyć na ich towarzystwo. Kiedy najbardziej będziesz tego potrzebować, nie wyciągną do Ciebie pomocnej dłoni. Bardzo prawdopodobne, że zawiedziesz się na najbliższej swemu sercu osobie. Wagi, które raczej nie mogą się pochwalić licznym gronem znajomych, poczują się samotne. To nieprzyjemne uczucie wzmocni jeszcze najbliższa rodzina. Twoi bliscy nie będą teraz zainteresowani tym, co się u Ciebie dzieje. To też trochę Twoja wina. Do tej pory to raczej z Twojej winy rodzina nie miała z Ciebie pożytku. Brak odwiedzin i kontaktu ze swojej strony tłumaczyłeś obowiązkami zawodowymi i ciągłym zapracowaniem. Teraz odczujesz konsekwencje swojej ignorancji.

 

Życie zawodowe

Fortuna roztoczy swoje ramiona nad Twoimi zawodowymi sprawami. Wyjdziesz z inicjatywą, podrzucisz kilka ciekawych pomysłów. Dzięki temu firma zanotuje zyski i tym samym zdobędziesz uwagę szefów. Jeśli prowadzisz własną działalność, to dobry moment na rozwinięcie skrzydeł i wcielenie w życie idei, która już od dawna kiełkuje Ci w głowie. W tym miesiącu uda Ci się nieco przyoszczędzić. Nie będzie to jednak w dalszym ciągu fortuna, o której tak bardzo marzysz. Spróbuj jednak swoich sił w loterii albo jakimś konkursie. W drugiej połowie maja będzie sprzyjać Ci los. Jeśli nie wygrana w grze, to może jakaś intratna propozycja pracy np. za granicą? Przygotuj się, bo na pewno czeka Cię coś niespodziewanego.

 

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi