Horoskop Waga Luty

Waga

23.09 – 22.10

Serce

Wagi, które są singlami mogą w lutym liczyć na sporą szansę spotkania kogoś wyjątkowego w najmniej oczekiwanym miejscu lub sytuacji. Dlatego warto w tym miesiącu zachować czujność. Okazji tych może być nawet kilka, jednak nie każda spotkana osoba będzie godna Twojej uwagi. W tym miesiącu możesz pozwolić sobie na sporą dozę wybierania w pretendentkach czy pretendentach. Największe szanse na zakochanie mają w tym miesiącu Wagi urodzone między 5 a 15 października. Wszystko wydarzy się dzięki Uranowi, który mocno przysłoni Ci racjonalne widzenia świata. Nowa osoba może zachwiać Twoim dotychczasowym życiem, wprowadzając do niego zamęt. Warto w pierwszym etapie nowej znajomości wstrzymać się nieco z daleko idącymi obietnicami. Waga pozostająca w stałym związku w lutym może liczyć na czas spokoju. Gwiazdy pokazują bardzo małe prawdopodobieństwo wystąpienia niemiłych sytuacji. Luty będzie miesiącem, w którym po raz kolejny Wagi dojdą do wniosku, że otrzymują od drugiej połówki to czego od niej oczekują. Możesz liczyć na pełne wsparcie swojej ukochanej osoby. Warto byś pamiętał o tym, żeby dawać też coś od siebie. Trudne tematy dotyczące Waszej relacji, postaraj się poruszać w pierwszej dekadzie lutego. Możesz wtedy liczyć na wsparcie Saturna. W tym okresie żaden temat nie będzie zbyt trudny, żeby go poruszyć. Stawiaj w tym czasie na pełną szczerość, której tak sam oczekujesz.

 

Dom i Otoczenie

Teraz żadna przeszkoda czy niepomyślny los nie przysporzy Ci problemów. W domu śpiewająco będziesz wywiązywać się ze wszystkich obowiązków. Będzie Ci to nawet sprawiać przyjemność. Wagi posiadające dzieci, szybko zaprowadzą porządek w szeregach czy też z łatwością wprowadzą nowe zasady. Niesforne pociechy przyjmą wszystko bez trudności. Musisz jednak być stanowczy i nieustępliwy. Życie towarzyskie Wag w pierwszej połowie miesiąca będzie raczej mizerne. Wszystko zmieni się jednak po 20 lutego – ewidentnie w tym czasie rozkwitnie. Na nudę nie będą narzekać przede wszystkim Wagi urodzone na przełomie września i października. Być może urządzisz przyjęcie, które wszyscy Twoi znajomi będą wspominać jeszcze długo po jego zakończeniu. Wokół młodszych Wag pojawiać będą się nowe osoby. Intuicja podpowie Ci, z kim zacieśnić więzy, a z kim raczej nie zaczynać nowej relacji. W porę wyeliminujesz zagrożenie ze strony nieznajomego, dzięki pewności siebie i stanowczości. Z kolei pewne relacje, które uda Ci się w porę nawiązać, przyniosą Ci sporo dobrego. Jeśli wybierasz się w podróż, poczekaj do drugiej dekady lutego. Wyjazdy w pierwszych dniach miesiąca nie będą udane.

 

Życie zawodowe

W pracy świetnie ułoży Ci się teraz na każdym polu. Bardzo szybko zdobędziesz to, na czym Ci zależało. Jeżeli tylko dobrze pokierujesz pewnymi sprawami, zyskasz uznanie współpracowników i szefa. Nie zaprzepaść dobrej passy i spróbuj przeforsować swoje pomysły. Jeśli nie wszyscy będą zadowoleni z przedstawionych przez Ciebie koncepcji, nie przejmuj się i dalej walcz o swoje. Nie rób jednak niczego na siłę, bo zniechęcisz do siebie tych, którzy teraz stoją za Tobą murem. Zdecydowanie i cierpliwość będą towarzyszyć Ci przede wszystkim między 23 a 27 lutego. To dobry moment na rozpoczynanie długofalowych przedsięwzięć. Interesów nie rób raczej z Rakami. Osoby spod tego znaku będą Cię teraz zwodzić i grać na własny rachunek. Trzymaj się za to blisko Wodników i Strzelców. W kryzysowych sytuacjach pośpieszą Ci z pomocą. Wagi, które czują, że posiadają braki w edukacji, powinny czym prędzej zapisać się na szkolenia czy kursy. Najlepszy moment na rozpoczęcie nauki wypadnie między 13 a 15 lutego. W finansach będzie wiodło się Wagom raz lepiej raz gorzej. Nie podejmuj jednak w tym miesiącu finansowego ryzyka.

5/5 (2)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi