Horoskop Waga Luty 2017

Waga

23.09 – 22.10

 

Serce

Wagi mogą liczyć na niezwykle romantyczny miesiąc.  Jest duże prawdopodobieństwo że druga połówka zasypie Ciebie na walentynki prezentami lub przygotuje coś specjalnego na wspólny wieczór. Wagi mogą uznać, że to już ten jedyny na całe życie. Niezależnie od tego skorzystajcie z uroków karnawału i zorganizujcie coś tylko dla siebie. Wagi będące w dłuższych związkach mogą uznać, że czas powiększyć swoja rodzinę. Samotne Wagi warto by poczekały na miłość życia. Nie jest to dobry miesiąc do zaczynania związku na resztę życia.

 

Dom i otoczenie

Mimo tego, że najchętniej Wagi będące rodzicami zamknęłyby swoich bliskich w domu postarajcie się poskromić swoją nadopiekuńczość. Wasze dzieci potrzebują więcej wolności, to ona przygotowuje ich do kolejnych etapów życia. Ktoś z Twoich bliskich pochwali się Tobie swoja nową sympatią, która niestety nie spotka się z Twoją aprobatą. Wstrzymaj się jednak od ocen, daj szansę lub przynajmniej poznajcie tą osobę. Życie rodzinne pochłonie Wagi aż nadto, przez co trochę zapomną o znajomych. Warto pod koniec miesiąca zrobić pierwszy krok i zaprosić swoich przyjaciół na wspólny wypad na miasto lub na obiad / imprezę do siebie.

 

Życie Zawodowe

Od jakiegoś czasu nie czujesz pewności zatrudnienia? W lutym jest szansa że odkryją się przed Toba wszystkie karty. Atmosfera w pracy powinna dopisywać wszystkim Wagom. Współpracownicy dadzą też Tobie wiele powodów do radości. Co do zadań jakie masz w pracy, w drugiej połowie miesiąca powinno być łatwiej. Nagle wszystko zacznie się układać mimo iż Twój grafik zacznie być coraz to bardziej napięty. Uważajcie na kobietę- będzie ona Tobie zazdrościć. Niestety nie jest to dobry miesiąc na zbyteczne wydatki. Pod koniec miesiąca mogą dopaść Ciebie nieplanowane wydatki dlatego warto w pierwszej połowie lutego nieco przycisnąć pasa. Jest duże prawdopodobieństwo, że otrzymacie informację o przysługującej Wam premii. Niestety nie zostanie ona wypłacona w lutym, dlatego warto zadbać o płynność finansową w lutym już dziś.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi