Horoskop Waga Listopad

Horoskop Waga – Listopad 2017

23.09 – 23.10

 

Bezpieczeństwo finansowe będzie dla Wag w listopadzie najważniejsze. To ono będzie kierować Waszym zachowaniem w listopadzie. Uważajcie jednak, bowiem rodzina i znajomi mogą mieć to Wam za złe, co możecie doświadczyć już w połowie miesiąca.  W kwestiach miłosnych zapowiada się interesujący miesiąc. Wagi w jeszcze niesformalizowanych związkach rozstanie może być dla nich korzystne z punktu widzenia nowego partnera lub nowej partnerki. A przelotny romans stałym i solidnym związkiem.

 

Serce

Samotne Wagi lub te które dopiero co rozpoczęły przygodę z druga połówką, na początku miesiąca odkryją, że idealna miłość to tylko jej wyidealizowane złudzenie. Staniecie przed dylematem w którym będzie konieczność dokonania wyboru, czy nadal czekacie na ideał czy bierzecie to co jest Wam podarowane i godzicie się z niedociągnięciami swojej drugiej połówki. Najlepsze dni na randki do okres między 11 a 15 listopada. Samotne Wagi, już pracujące zawodowo niech rozejrzą się wokół siebie. Może być sytuacja w której jest ktoś warty ich uwagi kto rozpali ich zmysły do czerwoności. Ten romans z osobą z pracy powinien być bardzo namiętny, jednak nie liczcie na zbyt dużo po nim. Istnieje bowiem duże prawdopodobieństwo że po okresie wzlotów uczuć zakończy się on dość szybko.  W listopadzie istnieje prawdopodobieństwo, że Wagi będą szukać osoby bardzo do nich podobne pod kątem charakterologicznym oraz temperamentu. Jest to nic innego jak asekuracyjne podejście do nowych znajomości. Co do Wag to miłosne deklaracje warto nie wypowiadać przed połową miesiąca.

 

Dom i Otoczenie

Wagi będące w związku, którym bardzo zależy na karierze, mogą liczyć w tym miesiącu na wsparciu swojego partnera. Znaczną część obowiązków przejmie on od Ciebie, zdejmując je z Twoich barków co ułatwi się Wam skupienie na  aspekcie zawodowym. Będzie on lub ona przy tym bardzo wyrozumiały / wyrozumiała.  Niestety rodzina może wyrażać swoje niezadowolenie oskarżając Ciebie o to, że skupiasz się tylko na sobie i na karierze, zapominając o nich.  Jeśli macie dzieci, to one mogą wywołać największy rokosz. Jeśli nie chcecie doprowadzić do większych konfliktów w rodzinie warto byście przemyśleli jak wygospodarować dla nich więcej czasu.

Podobna sytuacja będzie w odniesieniu do znajomych. Oni też nie wykażą tyle zrozumienia co Twoja druga połówka. Możecie usłyszeć oskarżenie o egoizm, a nawet przez niektórych zostać odrzuceni. Tu wchodzą różne aspekty w grę i w to, że oskarżą Was o egoizm i nadmierną pogoń za dobrami materialnymi. Może to być troska o zachwianie Waszej życiowej równowagi między pracą a domem, ale również zazdrość, że może się Wam udać. Kto kieruje się jakimi motywami już sami musicie zdecydować.

 

Życie zawodowe

Przed Wagami zaczyna się okres w którym pojawia się okres sporych szans na poprawę sytuacji finansowej. Musicie oprzeć się na Waszym zdecydowaniu, talencie dyplomatycznym ale również na znajomościach jakie sobie wypracowaliście. Napływ dużego dochodu wynikać będzie z tego że ktoś Ciebie poleci w firmie, zauważy Twoją wiedzę i determinację czy skontaktuje z Tobą kogoś kto przyniesie duży kontrakt. Wszystko zależy w jakim środowisku pracujesz. Jest duże prawdopodobieństwo otrzymania bardzo ciekawej propozycji w okolicach 12 listopada. Po tym dniu nastąpi okres sporych emocji. Może wynikać to z możliwości awansu, który to będzie się rozstrzygał do ostatniego dnia, bowiem będzie liczył na niego ktoś jeszcze. Jest też możliwość, o ile jesteście rozczarowani dotychczasowymi obowiązkami w pracy, że podejmiecie radykalną decyzję o zmienia pracodawcy. Niemniej jeśli macie pracę, która nie daje Wam satysfakcji i do tego mocno Was stresuje to warto rozważyć jej zmianę.

4.72/5 (108)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi