Horoskop Waga Lipiec

Waga

23.09-22.10

 

Serce

Pod wpływem Saturna samotne Wagi staną się nieco bardziej powściągliwe. Nie dla Ciebie letni flirt. Nie poddasz się zalotom wakacyjnych adoratorów. Bratnią duszę będziesz mieć okazje znaleźć pod koniec lipca. Nie odkrywaj jednak od razu wszystkich kart przed tą drugą osobą. Chwilowo opanuj emocje i sprawdź, jak sprawy dalej się potoczą. Wagi w stałych związkach muszą pamiętać, że najtrwalsze uczucie trzeba pielęgnować każdego dnia. Na szczęście każdą problematyczną sytuację uda się wyjaśnić jeszcze zanim dojdzie do prawdziwego kryzysu. A wszystko za sprawą Saturna, który pomoże Ci spojrzeć na sprawy na chłodno, z dystansu. Obiektywizm i reagowanie bez emocji to teraz klucz do sukcesu.

 

Dom i otoczenie

Za sprawą Wenus Twoje relacje z rodziną znacznie się polepszą. Zapanuje idylliczna sielanka. Większość domowych spraw ułoży się po Twojej myśli. W połowie miesiąca zwali się na Ciebie trochę obowiązków, ale nie będą Ci one straszne. Bardzo dobrze sobie z nimi poradzisz. Wywiążesz się ze wszystkiego na czas i wszyscy będą zadowoleni. Relacje ze znajomymi układać będą się jak należy. Dzięki nim przygód i emocji na pewno Ci nie zabraknie. Słuchaj ich rad – dzięki nim może uda Ci się wyjść z trudnej sytuacji, która wciąż przed Tobą. Wagi, które posiadają dzieci, wyprawią swoje pociechy na obozy letnie i znajdą w końcu chwilę, by odpocząć i spędzić czas z partnerem czy rodzicami.

 

Życie zawodowe

W tym miesiącu Wenus czuwa nad Toba także w sprawach zawodowych. Zrezygnujesz z utartych ścieżek i szablonowych rozwiązań. Postawisz na to co nowe. I bardzo dobrze, bo sukces osiągniesz tylko wtedy, gdy zdecydujesz się na nowoczesne i niesztampowe rozwiązania. Wagi, które dopiero rozpoczynają karierę, nie muszą się o nic martwić. Jeśli będziesz autentyczny uda Ci się przejść pomyślnie przez rozmowę kwalifikacyjną. Może nie od razu trafisz do firmy, o pracy w której marzyłeś jeszcze na studiach, ale i tak będziesz zadowolony. Miejsce, w jakim się znajdziesz, będziesz mógł wiele się nauczyć. Finansowe nadwyżki w budżecie przeznaczysz na zagraniczną wycieczkę pod koniec sezonu.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi