Horoskop Waga Kwiecień 2017

Waga

23.09 – 22.10

 

Optymizmu Tobie w tym miesiącu nie zabraknie. Wenus może bardziej skłaniać ciebie do zbyt pochopnych decyzji, jednak będą one wynikały z tego, że będziesz się czuł wreszcie w pełni spełniony. Będzie Tobie bardzo trudno powstrzymywać swoje ambicje co może spowodować że wykonasz trochę nieprzemyślanych ruchów. Wagi mogą liczyć na przychylność osób wysoko postawiony w organizacji w których pracują, które mogą pomóc im w realizacji ich zawodowych założeń. Niemniej w ostatniej dekadzie miesiąca postępuj wyjątkowo ostrożnie. Neptun może nieco skomplikować  Twoje plany.

 

Serce

Wagi poczują jak bardzo potrzebują miłości. Osoby będące w związkach, w których nie mają poczucia jej obecności odczują dyskomfort z tym związany bardziej niż zwykle. W kwietniu Wagi będą miały przekonanie, że wszystko jednak się ułoży i nie podejmą żadnych kroków zmierzających do unormowania swojej sytuacji uczuciowej. Osoby spod znaku Wagi będące w związkach w których panuje uczucie, otrzymają wiele ciepła od swojej drugiej połówki co tylko wzmocni ich samoocenę i pomoże w realizacji ich planów które są skorelowane z potrzebą zapewnienia bezpieczeństwa swojej miłości. Wagi które dopiero co zaczynają związek szybko przejdą z etapu pierwszego zauroczenia w stan stabilnej miłości. Muszą tylko uważać czy partner lub partnerka tez jest gotowa na taką zmianę.

 

Dom i Otoczenie

Niedawne nieporozumienia przejdą do lamusa, a w Waszych domach wreszcie zapanuje spokój. Okaże się jednak, że w drugiej połowie miesiąca będziecie musiały zaopiekować się kimś z najbliższego otoczenia. Przyda się Wam więcej niż dotychczas wyrozumiałości i cierpliwości. Warto wtedy skorzystać z optymizmu, którego w tym miesiącu będziecie miały w nadmiarze. Wśród Twojego otoczenia, jakiś znajomy, którego dawno nie widziałaś może zacząć namawiać Ciebie na spotkanie. Zastanów się czy warto? Może on mieć bowiem względem Ciebie niekoniecznie czyste zamiary.

 

Życie zawodowe

Podobnie jak w sprawach domowych, karta w pracy też się pozytywnie dla Ciebie odwróci. Mogą pojawić się nowe szanse w pracy dzięki którym pokażesz innym swoją prawdziwą wartość. Wagi urodzone po 19 października niech wstrzymają się z poważnymi decyzjami zawodowymi przynajmniej do końca miesiąca. Zasobność Twojego portfela niestety nie będzie na poziomie Ciebie satysfakcjonującym. Czekają Ciebie nieoczekiwane wydatki. Pocieszeniem jest to że były one nieuniknione. Nie jest to dobry czas na inwestycje, tym bardziej jeśli był brany pod uwagę jakiś większy kredyt.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi