Horoskop Waga Grudzień 2017

Horoskop Waga – Grudzień 2017

23.09-22.10

 

Serce

Wagi na początku związku czeka miłosna huśtawka. Pełen napięć i emocji grudzień zgotuje Ci Twoja ukochana osoba. Jednego dnia będzie prosić o spotkania i wciąż nalegać na kolejne, innego – postanowi zapaść się pod ziemię, nie odbierać telefonów i nie odpisywać na Twoje wiadomości. Ta sytuacja zacznie Cię w pewnym momencie bardzo męczyć i denerwować. Daj tej relacji jeszcze trochę czasu. Zobacz jak będzie się rozwijać i wtedy zdecyduj co dalej. Jeśli w Twoim długoletnim związku czy małżeństwie ostatnio nie wiedzie się zbyt dobrze, warto wykorzystać świąteczny klimat, zakopać topór wojenny i wyjaśnić sobie wszystkie sprawy. Samotne Wagi powinny spędzić Sylwestra w gronie najbliższych przyjaciół. W tym roku Twoim celem będzie poszukiwanie drugiej połówki. Jeśli dobrze się rozejrzysz w ostatni wieczór grudnia poznasz kogoś, kto zawróci Ci w głowie. Nowy rok rozpocznie się dla Ciebie wyjątkowo i jeśli tylko się postarasz, miłosna passa przeciągnie się na kolejne miesiące a może i lata.

 

 

Dom i otoczenie

Marzy Ci się, by przed świętami w domu wszystko było dopięte na ostatni guzik. Żeby tak się stało wszyscy domownicy muszą dostosować się do Twojego tempa i wymagań. Ich zaangażowania w bożonarodzeniowe przygotowania nie osiągniesz jednak krzykiem. Od razu zrezygnuj z zasadniczego tonu i rozkazów zamiast próśb. Taką postawą nic nie osiągniesz, zostaniesz ze wszystkim sam, a i atmosfera w domu nie będzie wtedy najlepsza. Jeśli wszystko dobrze rozegrasz w Wigilię i kolejne dni czeka Cię dobra zabawa. Niestety z dalsza rodziną czekają Cię małe tarcia. Trzymaj nerwy na wodzy i nie odpowiadaj na te wszystkie niewygodne i wścibskie pytania. Sylwester będzie bardzo udany. Zarówno ten spędzony na domówce, jak i na mieście czy na wyjeździe. Każde miejsce jest dobre na odprężenie i poznanie nowych ludzi. Niektóre znajomości mogą zaowocować długoletnimi relacjami.

 

 

Życie zawodowe

Zazwyczaj tego nie robisz, ale tym razem wyczul swoje wprawne ucho na firmowe plotki. Nabyta w ten sposób wiedza może Ci się przydać w późniejszym czasie. Zachowaj jednak świeżość umysłu i nie wierz we wszystko, co usłyszysz. W rozmowach ze współpracownikami może Ci się czasem oberwać. Nie przejmuj się jednak docinkami i dalej rób swoje. Przełożeni w końcu Cię zauważa i docenią Twoją wiedzę i starania. Musisz tylko uzbroić się w cierpliwość, nie wszystko uda się od razu. Niektóre rzeczy wymagają czasu. Jeśli tylko przetrwasz ten niepewny okres w firmie, Twoja pozycja ulegnie zmianie. Słuchaj swojej intuicji i bierz pod uwagę rady bardziej doświadczonych. Pod koniec miesiąca wpadniesz na kilka całkiem dobrych pomysłów. Nie dziel się nimi od razu ze wszystkimi na forum firmy. Zachowaj je dla siebie użyj w stosownym momencie jako asa w rękawie. Pod koniec roku prawdopodobnie dotrą do Ciebie niepokojące wieści. Na szczęście okażą się nieprawdziwe. Wykorzystaj dobra passę w finansach. Może warto w coś zainwestować?

 

Oto jest horoskop waga – ostatni już w tym roku. W tym miejscu cała redakcja życzy Państwu udanego nowego 2018 roku. Niech będzie to dla Państwa to rok w którym spełnią się wszystkie Państwa życzenia, dopisze zdrowie, miłość oraz zdrowie.

 

Sprawdź Inne Horoskopy.:

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi