Horoskop Waga Czerwiec 2017

Waga

23.09-22.10

 

Serce

Samotne Wagi niestety nie będą zadowolone. Na horyzoncie nie pojawi się na razie żaden adorator. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by aktywnie go szukać. Odsuń od siebie wszelkie obawy i wątpliwości. Sceptycyzm nie jest wskazany. Zakręć się obok osoby, która wydaje Ci się być interesująca. Nie idź jednak na łatwiznę i nie wybieraj pierwszego potencjalnego partnera. Osoba, na którą padnie Twój wybór, nie powinna odbiegać od Twoich ideałów. Wagi w związkach, szczególnie te urodzone pod koniec października, będą zachowywać się dość egoistycznie i oschle wobec swojej drugiej połówki. W Waszym związku zrobi się nerwowo. Na szczęście sprzyja Ci rozsądny Saturn i nie zrobisz nic głupiego. Dla oczyszczenia atmosfery wybierz się z partnerem na wspólne wakacje. Pojedźcie tam, gdzie jest dużo słońca. Ciepło i promienie słoneczne pomogą Wam naładować baterie i na nowo poczuć radość życia. Na pewno wrócicie wypoczęci i w dobrych humorach.

 

Dom i otoczenie

Będziesz dobrą duszą w rodzinie. Pomożesz rozwiązać wiele starych problemów – nie tylko swoich, lecz także spraw bliskich. Nawet znajomi będą zwracać się do Ciebie o rady. Nawet w sytuacjach, w których niedużo będziesz mogła się przydać, wykazuj zainteresowanie, okaż zrozumienie i empatię. Każdy ruch z Twojej strony zostanie bardzo doceniony i na długo zapamiętany. Wagi, które mają dzieci, mają okazję złapać z nimi lepszy kontakt. Musisz tylko nieco się postarać. Wyłącz telewizor, oderwij wzrok od telefonu i zorganizuj Wam wspólne wyjście na rolki, rower czy spacer do lasu.

 

Życie zawodowe

W pracy szykują się zmiany. Na pokładzie pojawi się nowa osoba. Prawdopodobnie to Ty będziesz musiał zająć się wdrożeniem jej w szczegóły funkcjonowania firmy. Podejdziesz do sprawy bardzo profesjonalnie. Twoje starania zostaną zauważone i docenione. Pamiętaj jednak, że nadgorliwość gorsza od faszyzmu. Jeśli ktoś poprosi Cię o pomoc – pomóż. Nikogo jednak nie wyręczaj, bo Twoje dobre chęci zostaną w końcu wykorzystane przeciw Tobie. Upragniona nowa sofa musi jeszcze trochę zaczekać. Teraz przede wszystkim gromadź pieniądze. Nie wydawaj na każdą zachciankę. Fundusze przydadzą się w kolejnych miesiącach. Oprócz kanapy może uda się kupić też nowy komplet mebli do salonu.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi