Horoskop Styczeń

Strona główna » Horoskop Styczeń

Wybierz swój znak zodiaku i poznaj swój horoskop

 

Horoskop Styczeń – Wybrane horoskopy niektórych znaków zodiaku zodiaku.:

Horoskop Rak Styczeń

Serce

Od początku miesiąca w kwestiach miłosnych wszystkim Rakom los będzie sprzyjał. Poczujesz się dobrze we własnej skórze, zapomnisz o kompleksach i docenisz swoje walory. Nabierzesz pewności siebie. Mało kto będzie w stanie oprzeć się Twojemu urokowi. Raki w związkach poczują chęć ustatkowania się, a przynajmniej konkretnych deklaracji od partnera co do Waszej wspólnej przyszłości. Nie próbuj jednak wymusić na swojej drugiej połówce obietnic, których nie będzie mogła spełnić. Naciskając na szybki ślub czy powiększenie rodziny możesz osiągnąć efekt odwrotny od zamierzonego. Niektóre nieco starsze Raki będące w długoletnich związkach poczują się znudzone codzienną rutyną. Irytację powodowaną tą sytuacją mogą wzmagać nawet drobne wady współmałżonka, które teraz wydadzą Ci się dużo poważniejsze. Trzymaj jednak nerwy na wodzy. Kłótnie nie są wskazane. Styczeń sprzyja rozmowom. Postarajcie się wypracować kompromis i wprowadzić do Waszego życia nieco pikanterii. Samotne Raki przeżyją wiele ciekawych chwil w towarzystwie przyjaciół i osób poznanych podczas karnawałowych zabaw. Może wśród nich jest ktoś godny Twojej uwagi i Twego serca.

 

Horoskop Strzelec Styczeń

Serce

Samotne Strzelce niech nie siedzą bezczynnie w domu. Wyjdź gdzieś ze znajomymi. Rozerwij się, skorzystaj z okazji do karnawałowej zabawy. Najlepiej poczujesz się tam, gdzie można potupać nóżką. Przy taktach muzyki być może wpadniesz na kogoś, kto lubi te same rytmy co Ty. Jeśli tylko na to pozwolisz, połączy Was nie tylko wspólna pasja ale też szczere uczucie. Nie zawsze jednak oczywiste będzie, że nowo poznana osoba się Tobą interesuje. Musisz być czujny i wypatrywać w tłumie drugiej połówki. Jeśli tylko uznasz, że warto się zaangażować, nie zwlekaj i umów się na spotkanie. Strzelce w parach również będą w zabawowym nastroju. Nie będziesz stronić od imprez i wyjść ze znajomymi. Spróbuj namówić partnera, by towarzyszył Ci podczas zabawy. Na pewno spędzicie wspólnie niezapomniane chwile. Jeśli jednak Twoja druga połówka nie ma ochoty na szaleństwa karnawałowej nocy, nie naciskaj. Pomyśl o innej formie spędzenia czasu we dwoje. Z pewnością zostanie to docenione. Strzelce, które nie są pewne swoich uczuć czy sensu dalszego trwania w nieszczerej relacji, mogą liczyć na bezbolesne rozstania. Z decyzją nie zwlekaj jednak zbyt długo. Po 25 stycznia możesz niemiło się zaskoczyć.

 

Horoskop Wodnik Styczeń

Serce

Samotne Wodniki powinny otworzyć się na miłość. Zrobić na Tobie wrażenie nie jest łatwo. Tym razem jednak może znaleźć się ktoś, kto pozytywnie Cię zaskoczy. Niektóre Wodniki od razu stracą dla tego kogoś głowę, inne podejdą do sytuacji z dystansem. Postaraj się jednak nie krytykować interesanta i dać szansę na nową znajomość. Na pewno nie pożałujesz. Wodniki w stałych związkach powinny nieco więcej uwagi poświęcić partnerowi. Bardzo możliwe, że dręczy go jakiś problem. Postaraj się go wysłuchać i pomóc znaleźć rozwiązanie. Pokaż, że może na Ciebie liczyć w każdej sytuacji. Okaż też swojej drugiej połówce więcej czułości. Szczególnie postarać się o względy swojego partnera Wodniki powinny w drugiej dekadzie stycznia. Będzie to czas, kiedy planety nie do końca będą sprzyjać związkom. Dlatego musisz wziąć sprawy w swoje ręce i nie dopuścić do ewentualnych kryzysów czy cichych dni. Zrób coś specjalnie dla partnera. Możesz przygotować kolację, zaprosić do kina czy na romantyczny spacer. Każdy mały gest wykonany w stronę swojej drugiej połówki na pewno się opłaci.

 

Horoskop Waga Styczeń

Serce

Dzięki pomocy Wenus uda Ci się oczarować niejedną osobę. Wagi, zarówno te samotne jak i te w związkach, budzić będą powszechne zainteresowanie. Single na pewno ucieszą się z tej sytuacji. Posypia się propozycje spotkań i wspólnych wyjść na karnawałowe imprezy. Możesz być pewny, że miło spędzisz czas i poznasz wielu interesujących ludzi. Wśród nich prawdopodobnie znajdzie się ktoś, komu mocno zawrócisz w głowie. Nie od razu jednak to zauważysz. Również Wagi posiadające partnerów będą towarzysko rozchwytywane. Nie zawsze będzie się to podobało Twojej drugiej połówce. Może pojawić się chwilowa zazdrość z jego strony. Na szczęście szybko załagodzisz sytuację. Pokaż partnerowi, że jest dla Ciebie najważniejszy i nie musi się obawiać żadnej konkurencji. Wagom z końca września i początku października przyjdzie to z wielką łatwością. Z kolei osoby urodzone po 14 października będzie kusił flirt z nieznajomym. Jeśli jesteś w parze i zależy Ci na związku, daruj sobie takie znajomości. Jeżeli jednak jesteś samotną Wagą, nie odmawiaj sobie chwili przyjemności. Ten jedyny może stanąć na Twojej drodze szybciej niż myślisz.

 

Autor.: Redakcja Horoskop Media

Data publikacji.: 2017-11-11

Kategoria.: Horoskop Styczeń

4.95/5 (66)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi