Horoskop Strzelec Wrzesień

Strzelec

22.11-21.12

 

Serce

Na miłosne porywy przygotuj się już na początku września. Wenus szczególnie zadba w tym czasie o uczucia Strzelców urodzonych w grudniu. To dobry czas dla samotnych. Będziesz miał okazję do nawiązania nowych znajomości. Osoby, które poznasz w najbliższym czasie na pewno umilą Ci czas. Kto wiem, może wśród nich jest właśnie ta jedyna. Niektóre Strzelce na pewno spotkają na swojej drodze kogoś, z kim poczują się jak w niebie. Jeśli masz już kogoś na oku, zaaranżuj randkę. To bardzo dobry czas na spotkania i flirt. Może nie od razu podczas romantycznego wieczoru wpadniecie sobie w ramiona. Wasze uczucie zacznie jednak kiełkować. Strzelce w stałych związkach mogą zapragnąć stabilizacji. Niewykluczone, że postanowisz się oświadczyć lub już niedługo ktoś ofiaruje Ci pierścionek. Niektóre ze Strzelców na pewno zaczną myśleć o powiększeniu rodziny. Pod koniec września w związkach nieco zawieje chłodem. Problemem może stać się zazdrość lub sprawy finansowe. Niezależnie od tego, co będzie powodem kłótni, powinieneś spojrzeć na wszystko obiektywnie i nie działać pod wpływem pierwszych emocji. Niech atmosfera trochę się oczyści. Wtedy wszystko wyjaśnicie sobie z partnerem.

 

Dom i otoczenie

We wrześniu na pewno nie grozi Ci nuda w relacjach towarzyskich. Już od pierwszych dni września nadarzy się kilka okazji do nawiązania ciekawych znajomości Niektóre Strzelce poznają kogoś, z kim nawiążą relację na długie lata. Oprócz interesujących wydarzeń czeka Cię jednak także proza życia codziennego. Przygotuj się na awarie w domu. Prawdopodobnie potrzebna będzie Ci pomoc fachowca – i to w najmniej odpowiednim czasie. Będziesz musiał jednak znaleźć chwilę na rozwiązanie tego problemu. O pomoc poproszą Cię także domownicy. Nieoceniona może okazać się Twoja wiedza dotycząca zagranicznych podróży. Sam też nabierzesz ochoty na wyjazd. Pod koniec września niektóre Strzelce zrealizują ten plan. Niektóre zdecydują się na odwiedzenie dalekich krewnych, inne – zdecydują się pojechać w nieznane. Tak naprawdę destynacja nie będzie grała większej roli. Gdziekolwiek pojedziesz, poczujesz się po prostu dobrze. Zmiana otoczenia wpłynie na Ciebie bardzo pozytywnie.

 

Życie zawodowe

W połowie miesiąca powinieneś przygotować się na nieoczekiwane spotkania, zebrania i wyjazdy służbowe. Niestety nic ciekawego nie wniosą one do Twojego życia zawodowego. Raczej powieje na nich nudą. Twoja obecność będzie jednak na nich niezbędna. Z poleceniami szefa się nie dyskutuje. Jeśli zamierzasz się sprzeciwić się woli przełożonego, licz się z konsekwencjami. Niestety nie pomogą tłumaczenia o obowiązkach rodzinnych czy gorszym samopoczuciu. Zła passa nie opuści Cie do końca września. Pojawią się opóźnienia. Szykuj się też na awarie i trudne sytuacje do wyjaśnienia. nie powinieneś podejmować teraz żadnych strategicznych decyzji. Zajmij się tylko bieżącymi, najważniejszymi sprawami. Resztę zostaw do czasu aż znów gwiazdy spojrzą na Ciebie przychylniejszym okiem. Strzelce, które poszukują teraz pracy, mogą liczyć na uśmiech losu. Ważne będzie odpowiednie przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej. Pamiętaj też, by podczas spotkania nie udawać kogoś, kim nie jesteś. Odpowiadaj na wszystkie pytania zgodnie z prawdą. Każde kłamstwo wcześniej czy później wyjdzie na jaw, a wtedy nie ominą Cie nieprzyjemne konsekwencje.

 

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi