Horoskop Strzelec Styczeń

Strzelec

22.11 – 21.12

Serce

Samotne Strzelce niech nie siedzą bezczynnie w domu. Wyjdź gdzieś ze znajomymi. Rozerwij się, skorzystaj z okazji do karnawałowej zabawy. Najlepiej poczujesz się tam, gdzie można potupać nóżką. Przy taktach muzyki być może wpadniesz na kogoś, kto lubi te same rytmy co Ty. Jeśli tylko na to pozwolisz, połączy Was nie tylko wspólna pasja ale też szczere uczucie. Nie zawsze jednak oczywiste będzie, że nowo poznana osoba się Tobą interesuje. Musisz być czujny i wypatrywać w tłumie drugiej połówki. Jeśli tylko uznasz, że warto się zaangażować, nie zwlekaj i umów się na spotkanie. Strzelce w parach również będą w zabawowym nastroju. Nie będziesz stronić od imprez i wyjść ze znajomymi. Spróbuj namówić partnera, by towarzyszył Ci podczas zabawy. Na pewno spędzicie wspólnie niezapomniane chwile. Jeśli jednak Twoja druga połówka nie ma ochoty na szaleństwa karnawałowej nocy, nie naciskaj. Pomyśl o innej formie spędzenia czasu we dwoje. Z pewnością zostanie to docenione. Strzelce, które nie są pewne swoich uczuć czy sensu dalszego trwania w nieszczerej relacji, mogą liczyć na bezbolesne rozstania. Z decyzją nie zwlekaj jednak zbyt długo. Po 25 stycznia możesz niemiło się zaskoczyć.

 

Dom i otoczenie

W domu może dojść do małej utarczki. Być może przyjdzie Ci pełnić rolę rozjemcy. Twoje zdolności dyplomatyczne mogą okazać się niezastąpione. Pamiętaj jednak, by żadnej ze stron nie narzucać swojego zdania, a jedynie oferować rady i ewentualne rozwiązania. Jeśli postawisz na swoim wbrew woli kłócących się stron, krewni mogą w przyszłości mieć Ci to za złe. Niektóre Strzelce postanowią urządzić rodzinne spotkanie. Wspólnie powspominacie dawne czasy. Będzie naprawdę miło i sympatycznie. Jeśli posiadasz dzieci, również one docenią w końcu spotkania z bliskimi. Dogadają się też w końcu z krewnymi, za którymi niekoniecznie przepadali. Młodsze Strzelce nie będą narzekać na brak wrażeń. Znajomi nieraz spróbują wyciągnąć Cię na karnawałowe imprezy. Jako że będziesz w iście zabawowym nastroju, nie będziesz chciał ominąć żadnej z nich. Pamiętaj jednak, by liczyć siły na zamiary. Musisz czasem się wyspać i zregenerować. W innym razie długo tak nie pociągniesz. Odpuść kilka mniej ważnych spotkań, usiądź na kanapie z kubkiem ciepłej herbaty czy kawy i zrelaksuj się. A potem możesz wracać do zabawy.

 

Życie zawodowe

W pracy zapowiada się leniwy początek roku. Raczej niewiele będzie się działo. Chwilami atmosfera może być nawet lekko nużąca. Ciężko będzie Ci wrócić potem do działania na pełnych obrotach. A czeka Cię to już w drugiej połowie stycznia. Wtedy przygotuj się na pierwsze duże zlecenia od szefa. Dotyczy to zarówno Strzelców pracujących za biurkiem, jak i tych w terenie. Zamiast się złościć na nadmiar obowiązków, po prostu rozplanuj sobie prace i zastanów się czy nie warto poprosić kogoś o pomoc. Jeśli zastanawiasz się nad rozkręceniem własnego biznesu, na razie wstrzymaj się z tym pomysłem. Zapisuj wszystko co przyjdzie Ci do głowy, zbieraj kontakty i twórz podwaliny pod swoją firmę. Z jej legalizacją poczekaj jednak do przyszłego miesiąca. Teraz możesz natrafić na zbyt wiele przeszkód, co w ostateczności zniechęci Cię do dalszego działania. Strzelce poszukujące pracy również powinny być ostrożne w podejmowaniu decyzji dotyczących ścieżki kariery. Być może trafi Ci się niedługo oferta pracy szyta na miarę. Musisz jednak uzbroić się w cierpliwość.

 

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi