Horoskop Strzelec Styczeń 2017

Strzelec

22.11 – 21.12

Już na początku miesiąca ogarnie Ciebie entuzjazm i radość życia. Zapragniesz przeżyć ekscytująca przygodą i spróbować czegoś nowego, nietuzinkowego. Nie przejmuj się początkowymi trudnościami bo szybko je pokonasz. Zaskoczy Ciebie nawet to jak szybko się to Tobie udało. W drugiej połowie stycznia czas ograniczyć rozrywki i zabrać się do pracy lub nauki. Pomyśl czego zawsze chciałeś się nauczyć lub zrobić, ale brakowało Tobie ciągle czasu. To dobry czas by podjąć się nowego wyzwania – nie będzie to noworoczne postawienie tylko może okazać się znacznie trwalsze.

Uwaga – nie podejmuj ważnych życiowych decyzji zbyt pochopnie. Daj sobie czas na ich przemyślenie.

 

Serce

Pogódź się z tym, że nie zawsze masz rację, mimo że najczęściej tak właśnie uważasz.  I to jest powód konfliktów w Twoim związku. Odpuść trochę, w końcu nie zawsze musisz mieć ostatnie słowo. Posłuchaj swojego partnera, to co ma on do powiedzenia, pozwól podjąć mu decyzję, a jeśli faktycznie Twoim zdaniem popełnia błąd spróbuj przemówić mu do rozsądku, zamiast wymuszać posłuszeństwo. Samotny Strzelec lepiej by w tym miesiącu postawił na przyjaźń niż na miłość. Z miłosnych podbojów nic nie wyjdzie. Nie rób niczego na siłę, bo tylko pogorszysz sprawę. Spokojnie poczekaj na właściwy moment – nie martw się, niebawem przyjdzie.

 

Dom i Otoczenie

W tym miesiącu możesz mieć wrażenie że Twoi bliscy mówią zupełnie innym językiem od Twojego. Nie będziesz rozumieć dlaczego zachowują się inaczej niż Ty sobie tego życzysz. W relacjach towarzyskich nie ufaj swojej intuicji. Ten miesiąc nie daje jej Tobie zbyt dużo. Staraj się trzymać faktów, a postępuj w sposób najbardziej logiczny jak tylko możesz. I bądź w tym konsekwentny. Mimo iż nie lubisz angażować się w konflikty, to Rak lub Panna zechcą cię w nie wciągnąć. Niestety nic dobrego z tego nie wyjdzie, tym bardziej że to nie jest Twoja sprawa.

 

Życie zawodowe

Najwięcej uda się Tobie zdziałać w pierwszej połowie miesiąca, więc nie odwlekaj żadnych zawodowych spraw na później. Jeśli zabierzesz się za nie w pierwszej połowie miesiąca, wszystko pójdzie Tobie szybko. Pomoże w tym Tobie Twój entuzjazm, szybkość podejmowani decyzji oraz skuteczność w działaniu. Tym samym poprawisz swój wizerunek u szefa, zyskasz jego szacunek i poważanie. Staraj się z rozwagą dobierać współpracowników, a tym którym chcesz pomóc zrób wpierw test na lojalność. Unikaj mądrzenia się w pracy – w które pomożesz popaść po sukcesach z pierwszej połowy miesiąca. Możesz bowiem stracić to co wypracowałeś. Jeśli się na czymś nie znasz, to nie wypowiadaj się w temacie. To żaden wstyd, a Ty nie musisz wiedzieć wszystkiego. To żaden wstyd. I co najważniejsze – zły okres finansowy masz za sobą!

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi