Horoskop Strzelec Sierpień

Strzelec

22.11 – 21.12

 

Sierpień to dla Strzelców okres pozytywnych wydarzeń i atrakcji zarówno w życiu towarzyskim jak i zawodowym. Pozbędziecie się swoich kompleksów i zdrowotnych dolegliwości. Jest to czas w którym warto pomyśleć o zerwaniu z nałogami – przyjdzie Wam to dużo sprawniej. Od 2 sierpnia wiele Strzelców spełni swoje marzenia o odległych wyjazdach podczas których chcecie poznać odmienne od Naszej kultury. Część z Was wróci do szkoły lub rozpocznie nowy kurs – języka obcego, tańca czy nawet gotowania. Zależeć to będzie od Waszych preferencji. Wasz optymizm i otwartość na świat, który wyraża się w łatwowierności może wpłynąć na to iż będą próby wpłynięcia na Wasz światopogląd. Nie jest tu mowa tylko o światopoglądzie religijnym ale również politycznym. Dlatego w tym miesiącu warto by Strzelce nie angażowały się w żadną politykę, organizację pozarządową w której do tej pory nie działały czy poznawały inna od nich religię.

 

Serce

W tym miesiącu Strzelce będą miały do płci przeciwnej, która wodzić za Wami będzie oczyma. Wasz optymizm przyciągnie do Was tez spore grono Waszych znajomych. Liczne spotkania mogą przynieść Wam poznanie nowej osoby która na dłużej zagości w Waszym życiu. Może się to zdarzyć szczególnie między 8 a 15 sierpnia. Wtedy to też Wasze serce będzie dużo bardziej otwarte na przyjęcie miłości. Najwięcej szczęścia będą miały Strzelce z pierwszych dni swojego znaku. Nie będą mogły one narzekać na niespełnienie swoich romantycznych marzeń zakończonych romantycznymi uniesieniami. Strzelcom z ostatniej dekady znaku szykuje się okres mimo romantycznych ekscesów okres częstszych niż zwykle odwiedzin swoich bliskich w ich domach. Będzie to wynikać z Waszej potrzeby, po okresie imprezowania na to by na chwilę zebrać myśli w gronie swoich najbliższych. Strzelce w związku urodzone na początku grudnia mogą powziąć decyzję o powiększeniu swojej rodziny. Obowiązek ten spełnią ochoczo. Strzelce urodzone między 14 a 20 grudnia powinny zwrócić uwagę, żeby romantyczne ekscesy nie skomplikowały Wam zbytnio życia.

 

Dom i Otoczenie

Możecie liczyć na odwiedziny rodziny, która przebywa na drugim krańcu świata. Jednak ich wizyty zakończą się Waszymi rewizytami u nich. W podróżach zagranicznych uważajcie na swoje zdrowie. Mogą się one dla Was okazać bardziej męczone niż  przypuszczaliście. Jednak finalnie rewizyty u osób z Twojej rodziny okaże się dla Was bardzo zbliżający. Najmłodsze Strzelce w sierpniu, które z braku funduszy nie mogą zapewnić sobie wyjazdu zagranicznego czy wakacyjnego bądź nawet do rodziny w USA, nie odpuszczą żadnej okazji do tego by uczestniczyć w jakiejś imprezie, której to one będą duszą towarzystwa.

 

Życie zawodowe

Sierpień nie będzie miesiącem w którym  będziecie chcieli oddać się pracy zawodowej. Wasza głowa zaprzęgnięta będzie planami wieczornymi i weekendowymi podczas których możecie poznać interesująca osobę, co dodatkowo zniechęci Was do pracy. Dlatego o ile to tylko okaże się możliwe zaplanujecie wypoczynek lub tak ustawicie sobie prace żeby nie wymagała ona od Was zbyt dużego wysiłku. Dlatego wszystkie Strzelce, które mają podejść do egzaminu muszą nabrać więcej samodyscypliny w przygotowaniu się do niego. Strzelce, których zarobek zależy od kontaktu z innymi w tym miesiącu osiągną znaczny wzrost przypływu gotówki co pozwoli pokryć im wydatki związane z bardziej natężonym życiem towarzyskim. Strzelce pracujące w turystyce mogą liczyć na większy zarobek, związany z okresem żniw branży turystycznej. Jednak nie dziwcie się jeśli zaczniecie dostawać większe napiwki od swoich kolegów. Optymizm i charyzma bowiem bija od Was co będzie przyciągać turystów do Was którymi się opiekujecie.  Jest też duża szansa na propozycje pracy w innym mieście lub państwie, która wynikać może z nowo poznanego kontaktu na jakiejś imprezie firmowej lub delegacji. Strzelce urodzone między 4 a 15 grudnia mogą liczyć na jakieś rekompensaty lub odszkodowania wynikłe z przyczyn niezależnych od Was. Ktoś zadrapał Wasz samochód na parkingu czy linie lotnicze zgubiły bagaż. Okres ostatniej dekady sierpnia to moment w którym Wasze plany zawodowe, o ile pozostaniecie w tej samej firmie mogą się nieco pozmieniać. Jest duża szansa na nowe awanse w firmie,  które nie dotyczą Was bezpośrednio ale nagle ktoś inny może zostać Waszym szefem co bezpośrednio też wpływa na Was.

5/5 (1)

Oceń Stronę

Podziel się z innymi