Horoskop Strzelec Październik

Strzelec

22.11-21.12

 

Serce

Powodzenie u płci przeciwnej gwarantowane. I dotyczy to nie tylko samotnych Strzelców ale też tych w stałych związkach. Zasypią Cię tysiące komplementów i pochlebstw. Każde miłe słowo przyjmuj jednak z rozwagą. Nie zawsze okażą się one w stu procentach szczere. Na szczęście nie stracisz czujności i reszty zdrowego rozsądku. U Strzelców w stałych związkach szykują się poważne zmiany. Czas w końcu nazwać uczucie, które Was łączy i zalegalizować związek. Czas na zaręczyny lub ustalenie daty ślubu. Jesienne noce zapowiadają się bardzo romantycznie.

 

Dom i otoczenie

W tym miesiącu całkowicie poświęcisz się dla rodziny. Żeby pomóc bliskim rozwiązać ich sprawy, nawet zmienisz swoje plany.

 

Życie zawodowe

W pracy sezon ogórkowy. Zapowiada się spokojny okres. Nie musisz bać się żadnych wielkich zmian. Wykorzystaj ten czas, by nawiązać bliższą relację z szefem. Pokaż mu, że może na Ciebie liczyć. Spodziewaj się, że w kryzysowej sytuacji to właśnie Tobie odda stery w ręce. Po udanej interwencji napomknij mu o awansie. Szanse są naprawdę duże. Znacznie lepiej dogadywać będziesz się z koleżankami z pracy. Poczujesz się doceniona i lubiana. Poważnie pomyśl o oszczędzaniu. Już niedługo szykują się spore wydatki.

Brak Ocen

Oceń Stronę

Podziel się z innymi